A10 7700K-7850K Farkı nedir ?

chakici

Hectopat
Daha fazla  
A10 7700K-7850K Farkı nedir ?
Aralarında hız farkı var mı ?
Oyun performanslarında nasıllar ?
İkisinden birini alsam fark eder mi ?

İlerde yanına R7 250 ekran kartı takacağım hangisi daha performanslı olur ?

A10 7850K alın daha performanslıdır Directx 12 çıkacak daha iyi olur Technopat 'da bf4 testi var.

Ekran kartı aldığınızda 7850k daha performanslı olur.
Tamama dediğiniz gibi yapıcam.
Ben 2400 mhz anakart ve ramler alıcam yaanında bunlar OC'suz ilk açılışta 2133 mhzde mi çalışıcak yoksa biostan mı ayarlıycaz ?

Başlamasa bile bunu el ile yapman lazım zor değil :) bios üzerinden veya anakartın üzerinde varsa bazı anakartlarda tuş var basıyosun otomatik kendi frekansında çalıştırıyor
Nasıl yapıcamı bilmiyorum pcyi vatanbilgisayar mağazasında alıp orda çalışanlar topluycaklar böylece eve gelip direk windows kurup bilgisayarı kullanmaya başlayacağım daha önce pc toplamadığım için ilk orada toplatacağım bir sorun olmasın diye oradaki çalışanda zaten yeni bir apu pc topladığını söyledi onun yardımıyla orada toplayıp evimde windows kurup kulanıcam.

2133 çalışmazsa kasayı açmadan biosdan nasıl yapıcamla ilgili yardımcı olur musun ?

Gskils dual kit 8 gb alıcam anakarda A88XM-A-ASUS alıcamilk açılışta kendiliğinden 2133 ile başlar mı ?
Bu arada plus anakart alman çok daha iyi olacaktır ben bunu almanı öneririm alabilirsen bunu al A88XM-PLUS

Nasıl yapıcamı bilmiyorum pcyi vatanbilgisayar mağazasında alıp orda çalışanlar topluycaklar böylece eve gelip direk windows kurup bilgisayarı kullanmaya başlayacağım daha önce pc toplamadığım için ilk orada toplatacağım bir sorun olmasın diye oradaki çalışanda zaten yeni bir apu pc topladığını söyledi onun yardımıyla orada toplayıp evimde windows kurup kulanıcam.

2133 çalışmazsa kasayı açmadan biosdan nasıl yapıcamla ilgili yardımcı olur musun ?
Vatan bilgisayar çalışanlarına bu isteğini belirtirsen sana zaten kendileri 2133 mhz de çalıştırıp verirler.

Bu arada plus anakart alman çok daha iyi olacaktır ben bunu almanı öneririm alabilirsen bunu al A88XM-PLUS

Vatan bilgisayar çalışanlarına bu isteğini belirtirsen sana zaten kendileri 2133 mhz de çalıştırıp verirler.
Ben Plus yerine Pro siparişi vermiştim pro daha iyi değil mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı