A10 7850K + A88XM-A'lı Sistem Topluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış düşünüyorsunuz, G3258 ve GTX 750 Ti ile en yeni oyunları ultra ayarlarda genellikle MP olarak oynuyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta ben bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim çok şaşırdım.
Üşenmediğim bir ara oyun testlerini paylaşmaya çalışacağım.
Çok memnun olurum bekliyorum.

Yanlış düşünüyorsunuz, G3258 ve GTX 750 Ti ile en yeni oyunları ultra ayarlarda genellikle MP olarak oynuyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta ben bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim çok şaşırdım.
Üşenmediğim bir ara oyun testlerini paylaşmaya çalışacağım.
750 Ti ve Ultra hemde MP haritalarda. Acaba kaça kaç çözünürlükte ve kaç MSAA ile oynuyorsun? Ayrıca neye göre Ultra ayarda oynuyorsun?

750 Ti fiyat performans kartıdır. O kadar da ultra ayarlarda oyunların açılacağını söylemek çok düşük çözünürlük ile sağlanabilir. Full hd çözünürlükte o ultra ayarları oynatamayacak bir karttır. Hele ki bir Crysis 3, Battlefield 4 gibi oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
1100 Tl bütçeyle toplanabilecek en iyi sistemi toplamak istiyorum ben. Yeni çıkan oyunları low ayarda dahi olsa oynamak istiyorum. 2 yıllık bir pc toplamak istiyorum. Daha sonrasında üstüne ekran kartı takıp daha performanslı kullanmak istiyorum. Yorumlarınız gerçekten çok iyi. Bu bütçeye göre sistemi aralık ocak gibi toplayacağım. O zaman 100 tl gibi bir indirim olacağını düşünerek daha üstün bir pc toplayabilir miyiz?

1100 Tl bütçeyle toplanabilecek en iyi sistemi toplamak istiyorum ben. Yeni çıkan oyunları low ayarda dahi olsa oynamak istiyorum. 2 yıllık bir pc toplamak istiyorum. Daha sonrasında üstüne ekran kartı takıp daha performanslı kullanmak istiyorum. Yorumlarınız gerçekten çok iyi. Bu bütçeye göre sistemi aralık ocak gibi toplayacağım. O zaman 100 tl gibi bir indirim olacağını düşünerek daha üstün bir pc toplayabilir miyiz?
Eğer Aralık sonu toplayacaksanız toplamadan en erken 2 hafta önce konu açın, 3 ay önceden değil!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı