[Alındı] A10 7850K + A88XM-E35

ozgur148

Hectopat
Daha fazla  
Uzun araştırmalar sonucu almak istediğim sistemi topladım ve yaklaşık 25 gündür kullanıyorum. Öncelikle 5 saat Watch Dogs ve 3 saat Bf4 oynamama rağmen sistem sıcaklığı 60 derecenin üstüne çıkmadı (oda sıcaklığı 30+). FPS testleri de gayet başarılı sonuç verdi (1366x768 çözünürlük medium ve high) BF4 açık alanlarda 48 civarı ama genelde 60'ın altına düşmedi. Böyle bir sistem toplamayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. AMD kalitesini konuşturmuş. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Testleri bekliyoruz. Tahminimce herkes Apu'lara şüphe ile yaklaşıyordur buna bende dahil. Sorun çıkacağını düşünüyordum hep.

Son düzenleyen: Moderatör:
APU'lar hakkında bir şey sormak istiyorum. Mesela A10-7850K olan bir Apu sisteme R7 250 taktık diyelim. İşlemci ekran kartı ile Crossfire olarak mı çalışır yoksa sadece ekran kartı olarak mı?

APU'ları hiç anlamış değilim. Bazı kişiler CL değeri düşük, bazı kişiler MHz değeri yüksek ram öneriyor. Kafam gittikçe karışıyor APU'lar konusunda.

Sistemin fotoğraflarını atsaydınız keşke. Sistem güzel olmuş. Test ve fotoğraf bekliyoruz.

APU'lar hakkında bir şey sormak istiyorum. Mesela A10-7850K olan bir Apu sisteme R7 250 taktık diyelim. İşlemci ekran kartı ile Crossfire olarak mı çalışır yoksa sadece ekran kartı olarak mı?

Dual Graphic mi ne onun adında bir özellik var. Hem işlemcinin içindeki GPU ile taktığın ekran kartını kullanabilirsin. Crossfire gibi.

bu Anakart 2400 mhz lik Ramleri destekliyor değil mi sayfada 2133 Mhz diyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı