A10 7850K Sistem Toplama

Haksız olmammı... Daha kendin ne dediğini bile bilmiyorsun foruma da yeni katılmışsın ne yaptığını bilmiyorsun.

Ne dediğini sen bilmiyorsun. İlk mesajdan itibaren oku. 1600 MHz RAM alacağım diyor ama bütçesinin kısıtlı olduğunu söylüyor. Ben de ona islemciden kısmasını ve RAM'i 2400 MHz yapmasını tavsiye ediyorum. Ondan sonra toplamaya karar verdiği sistemi söylüyor. Hatta aradaki farkla işlemci soğutucusu bile alabileceğini söylüyorum gürültüden dolayı. Kendinden haberin yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne dediğini sen bilmiyorsun. İlk mesajdan itibaren oku. 1600 MHz RAM alacağım diyor ama bütçesinin kısıtlı olduğunu söylüyor. Ben de ona islemciden kısmasını ve RAM'i 2400 MHz yapmasını tavsiye ediyorum. Ondan sonra toplamaya karar verdiği sistemi söylüyor. Hatta aradaki farkla işlemci soğutucusu bile alabileceğini söylüyorum gürültüden dolayı. Kendinden haberin yok.
Kendimden haberim var merak etme kasayı filan yararlayıp 2400'lük RAM ayarladık hiçbir şey bilmeden tutturmuşsun aynı cümleyi tekrarlıyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı