A101'de hala Valorant point satılıyor mu?

Her alışverişte mi yoksa sadece hesap açıldığında mı?

Her alışverişte yapmanız gerekli hocam. Eğer ailenizden gizli yapmaya çalışıyorsanız size bir tavsiye vereyim bende sizin gibi büyük bir hevesle Valorant'a para yatırdım. Fakat çok pişmanım gerçekten onun yerine faydalı şeylere yatırım yapsaydım diye. Bir yerden sonra oyundan sıkılmaya başlıyorsunuz ilginizi çekmemeye başlıyorsunuz ve pişman oluyorsunuz ben eski VP fiyatlarında 700 tl yatırmıştım...

Her alışverişte yapmanız gerekli hocam. Eğer ailenizden gizli yapmaya çalışıyorsanız size bir tavsiye vereyim bende sizin gibi büyük bir hevesle Valorant'a para yatırdım. Fakat çok pişmanım gerçekten onun yerine faydalı şeylere yatırım yapsaydım diye. Bir yerden sonra oyundan sıkılmaya başlıyorsunuz ilginizi çekmemeye başlıyorsunuz ve pişman oluyorsunuz ben eski VP fiyatlarında 700 TL yatırmıştım...

Peki öyle olsun zamanınızı ayırdığınız için müteşekkirim sağlacakla kalın.

Her alışverişte yapmanız gerekli hocam. Eğer ailenizden gizli yapmaya çalışıyorsanız size bir tavsiye vereyim bende sizin gibi büyük bir hevesle Valorant'a para yatırdım. Fakat çok pişmanım gerçekten onun yerine faydalı şeylere yatırım yapsaydım diye. Bir yerden sonra oyundan sıkılmaya başlıyorsunuz ilginizi çekmemeye başlıyorsunuz ve pişman oluyorsunuz ben eski VP fiyatlarında 700 TL yatırmıştım...

Efendim tekrar rahatsız ediyorum kusuruma bakamyın hadi kartık yaş sınırı nedir geçenlerde gittim ailemden izin aldım merak etmeyin ama dediler kimliğiniz ve telefonunuz gerekli neden diye sordum talimatlar dediler ben getirmemiştim şimdi yaş sınırı varsa hiç uğraşmayayım diye yine size danışma mecburiyetinde kaldım rahatsız ettiysem özür dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı