A51 hızlı şarj olmuyor

Daha fazla  
Sabah oyun oynarken sinirlendim ve telefona bastırdım çıt diye bir ses geldi bir şeyi var mı diye falan kontrol ettim. Bir sıkıntısı yoktu. Telefonu şarja taktım. 1-1 buçuk saat sonra baktığımda normalde %100 olması gerekirken %70'lerdeydi bununla bir ilgisi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla ilgili olacağını sanmıyorum.
Ayarlardan açık olduğundan emin olun. Orijinal adaptörünü kullanın.
Bende A50 var ve bazen şarja taktığımda hızlı şarj olarak algılamıyor. Takılı olduğu prize sürekli bir şeyler tak çıkar yaparken oluşan akım dalgalanması yüzünden olduğunu düşünüyorum. Bir kere hızlı şarj oluyor yazısını görünce o şekilde sorunsuz devam ediyor. Belki sizde de benzer durum vardır.

Onunla ilgili olacağını sanmıyorum.
Ayarlardan açık olduğundan emin olun. Orijinal adaptörünü kullanın.
Bende A50 var ve bazen şarja taktığımda hızlı şarj olarak algılamıyor. Takılı olduğu prize sürekli bir şeyler tak çıkar yaparken oluşan akım dalgalanması yüzünden olduğunu düşünüyorum. Bir kere hızlı şarj oluyor yazısını görünce o şekilde sorunsuz devam ediyor. Belki sizde de benzer durum var
Şimdi şarj olmuyor kablodandır diye başka kabloya taktım oda şarj etmedi sonra bilgisayara bağladım oradada normalde cihaz algılandı diye yazardı şimdi yazmadı şarj soketine zarar vermiş olabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı