A54 alınır mı?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
A54 almayı düşünüyorum. Daha fazla bütçe olarak yukarı çıkmayı istemiyorum, çünkü bu bütçe ve telefonun işimi göreceğini düşünüyorum. Aktivitelerim İnstagram, YouTube, Spotify olarak genelde böyle. Kamera olarak da iş yerinde gerektiğinde çektiğim bir kaç fotoğraf dışında fotoğraf ile işim çok yok. Oyun olarak da bir şey oynamıyorum. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben olsam S20FE+ Tab A9/A9+ ekosistemi yapardım kendime o fiyata.
S20FE o kadar fiyat performans ki, kendisinden tüm pahalı telefonları alınmz kılıyor resmen :D

Huawei P20 Lite dan geçiş yapıp 5 6 sene kullanmak istiyorum. O kadar sene gider değil mi yarı yolda bırakmaz.
Batarya değiştirirsen gündelik kullanım amacıyla birkaç sene götürür ama en iyisi birkaç sene içinde farklı cihaza geçmen olur yeni teknoloji ve yazılımlardan yararlanmak için.

A54 işinizi görür. Honor 90 da öneririm. Hepsiburada'da 15.500 liraydı en son. Yanında da Bluetooth kulaklığı hediye.

Tavsiye ederim ben kullanıyorum 2 aydır gayet memnunum kamerası vs oldukça güzel ayrıca çoğu yönden iPhone 11'den iyi eğer karşılaştırma yapmak isterseniz.

Geri
Yukarı