A54 mü Note 13 Pro mu?

Xiaomi sevebilirsin de insanlara hem böyle tavsiye vermen hem de hakaret etmen yanlış.

Samsung hem destek hem de yazılım konusunda çok daha önde, ayrıca kutu içeriğinin dolu olması Xiaomi'ye özgü bir durum değil. Çoğu doğu markası içini dolduruyor. Ayrıyeten "kullanıcıyı düşünüyor" dediğin Xiaomi amiral gemilerine bile reklam koyacak kadar kapitalist bir şirket. Kendim de Xiaomi kullanıyorum, düşük ve orta bütçede alınabilecek modelleri var fakat dediğim sebeplerden ötürü alırken 2 kere düşünülmesi gereken bir marka.

Ne yazık ki alt ve orta segment cihazlarında hâla devam eden ve edecek bir konu.

Xiaomi sevebilirsin de insanlara hem böyle tavsiye vermen hem de hakaret etmen yanlış.

Samsung hem destek hem de yazılım konusunda çok daha önde, ayrıca kutu içeriğinin dolu olması Xiaomi'ye özgü bir durum değil. Çoğu doğu markası içini dolduruyor. Ayrıyeten "kullanıcıyı düşünüyor" dediğin Xiaomi amiral gemilerine bile reklam koyacak kadar kapitalist bir şirket. Kendim de Xiaomi kullanıyorum, düşük ve orta bütçede alınabilecek modelleri var fakat dediğim sebeplerden ötürü alırken 2 kere düşünülmesi gereken bir marka.

İnsanların bütçeleri kısıtlı ve bu bütçe ile alınabilecek en mantıklı en mâkul telefon önerisi yapıyoruz değil mi? Aldığı telefon ile mutlu olsun istiyoruz değil mi? Belki de herkesin bir adaptöre ekstradan 720 TL verecek parası veya durumu olmayabilir. Ve de çoğu "doğu markası" içini dolduruyor demişsin ama zaten Samsung bir doğu markası ve de Xiaomi telefonlarda reklamları engelleyebiliyorsun adamlar uygulamanın içine koymuş önerileri alın kısmını kapattığınızda reklam vermiyor. Ben burada tabii ki Xiaomi fan boyluğu yapmıyorum (zaten bir markayı para almadığım halde neden savunayım ki tamamen saçmalık). Aldığınız telefonla mutlu olun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı