A55 vs S23 FE

Normalde %100 dolu yazıyor ama tamamen şarj oldu yazması gerekiyor düşmemesi için ama %80de nasıl olur bilmiyorum. %80"e kadar şarj etmeye gerek yok diyorlar pek bir faydası yokmuş.
Bilemiyorum öyle telefonla çok alakalı bir insan olmadığım için pekte sorun etmiyorum.

S23 s23fe den daha iyi ekran süresi veriyor mu?
Sanmam. Kullanıma da bağlı olarak benzer süreler verecektir diye düşünüyorum.

Batarya performansından memnunum, %80 şarj ile sabah 9 akşam 9 rahat rahat gidiyorum diyebilirim üstelik gün içinde mesleğim gereği çok fazla telefon konuşması yapıyorum fakat anlamadığım bir şey var telefonu şarjdan çeker çekmez direkt olarak şarjım %1 azalıyor. Örneğin %80'e kadar şarj ettiysem çekince %79'a düşüyor.
Normal. Çoğu telefonda aynı şekilde. S22'de de.

S23 7-8 saat ekran süresi verir mi?
Ortalama bir kullanıcı için sanmıyorum. Kullanıcıları daha iyi bilecektir. O saatleri görmek için 60 hz güç tasarrufuna çekmek gerekir yüksek ihtimalle. Tabii bu sırada kullanılan uygulamalar da önemli. Aynısını S23 FE'de yapsam o da aynı şekilde artar diye düşünüyorum.

Ortalama bir kullanıcı için sanmıyorum. Kullanıcıları daha iyi bilecektir. O saatleri görmek için 60 hz güç tasarrufuna çekmek gerekir yüksek ihtimalle. Tabii bu sırada kullanılan uygulamalar da önemli. Aynısını S23 FE'de yapsam o da aynı şekilde artar diye düşünüyorum.
Anlamıyorum, youtube da batarya testlerinde 8 saati bile geçiyor. İçinde her şey var oyun, sosyal medya, kamera. Nasıl o videolarda alıyor da günlük kullanımda alamıyor enteresan.

Anlamıyorum, youtube da batarya testlerinde 8 saati bile geçiyor. İçinde her şey var oyun, sosyal medya, kamera. Nasıl o videolarda alıyor da günlük kullanımda alamıyor enteresan.
Direkt 100-0 Testlerinden bahsediyorsanız o süreler normal. 6 saatlerden bahsediyoruz, bunun yanında 18 saat standby modunda kalıyor telefonlar. Arkada bir sürü uygulama çalışıyor, bildirim yolluyor, sürekli ağa bağlı kalkıyorsunuz, arabaya bağlı oluyor saate oluyor vs vs. Yoksa elimdeki telefon da yapar aynısını.

Geri
Yukarı