Abartılı seçim sonucu sevinçleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunda anormal bir durum göremedim. Trafiği kitlemelerini, gereksizce kornalara basmalarını, arabaların üstüne çıkıp tehlike yaratmalarını tabii ki savunmuyorum. Ama maalesef insanlarımız bu şekilde neşelenip, kutlama yaptıkları için yapabileceğimiz bir şey yok. Bu sadece seçim taraftarlığında değil. En basitinden Ali Koç başkan olduğunda da sokakların ne durumda olduğuna şahit olduk. Ayrıca bu sadece X partisine özel değil. İster A, ister B partisi kazansın yine aynı manzaralar oluşacaktı.

Takım tutar gibi parti tutan çok. Buna katılıyorum.

Çevre yolu bağlantılarını kapatmaları hoş değil, ambulanslar - itfaiye ve polis araçları geçişlerde zorlanıyor. Ancak arabalarına binip sevinç gösterisi yapmalarında bir problem yok açıkçası.

Benim amacım siyaset yapmak olsaydıı veya işi siyasete çekmek olsaydı X parti yerine gerçek bir parti adı verirdim. Yanlış anlaşılmasın lütfen.
Galiba birileri rahatsız oldu? :)
Beni kastediyorsan eğer rahatsız olduğum bir şey yok. Sadece abartılı buldum sevinçleri. Dediğin gibi siyasi bir amaç gütmüyorum ve her partiye eşit mesafedeyim(HDP ve terörist sempatizanı partiler hariç).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı