Abinin adına kullanılan hattı kendi üstüne almak

Hakan Efe3301

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 12 yıldır abimin adına kayıtlı Turkcell numarasını kendi adıma almayı düşünüyorum. Sebebi ise numara değiştirmek istemiyorum, o yüzden kullandığım bütün uygulamalar(Paycell, TikTok, Kwai mobil bankacılık vb) abimin adına kayıtlı. Kullandığım numara kayıtlı ayrıca e-Devlet'te kendi adıma kayıtlı olmadığı için iki aşamalı doğrulama olmuyor. Kendi adıma alırsam bir sorunla karşılaşır mıyım? Sizlerin de fikrini almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 12 yıldır abimin adına kayıtlı Turkcell numarasını kendi adıma almayı düşünüyorum. Sebebi ise numara değiştirmek istemiyorum, o yüzden kullandığım bütün uygulamalar(Paycell, TikTok, Kwai mobil bankacılık vb) abimin adına kayıtlı. Kullandığım numara kayıtlı ayrıca e-Devlet'te kendi adıma kayıtlı olmadığı için iki aşamalı doğrulama olmuyor. Kendi adıma alırsam bir sorunla karşılaşır mıyım? Sizlerin de fikrini almak isterim.

Ben de öyle yapmak istedim tanıdık vardı telefoncu yapmayın dedi çünkü faturalı ise taahhüt ödüyorsun+ her ay devlete 30-50TL arası geçiş ücreti ödüyorsunuz.

Benim de abimin üzerineydi hattım. Kendi üzerime aldım hiçbir sorun yaşamadım. Sadece hattı üzerine alma ücreti ve taahhüt varsa o bozulduğu için onun ücretini veriyorsun başka bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı