Çözüldü Ableton Live müzik oluşturma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
DAW'lar arasında FL Studio ters mantıkla çalışır derler fakat FL Studio 'sequencer' mantığında çalıştığı için daha basit kalıyor. Ableton, Fl'den daha da ters çalışan bir DAW. Henüz yeni başladıysan FL Studio'yu öneririm. Böyle bir niyetin yoksa da bol bol Ableton tutorial vidoları izle. Eskiden kaynak bulmak zordu fakat şimdi bu konularla ilgilenen kanal sayısı oldukça çoğaldı.
DAW'lar arasında FL Studio ters mantıkla çalışır derler fakat FL Studio 'sequencer' mantığında çalıştığı için daha basit kalıyor. Ableton, Fl'den daha da ters çalışan bir DAW. Henüz yeni başladıysan FL Studio'yu öneririm. Böyle bir niyetin yoksa da bol bol Ableton tutorial vidoları izle. Eskiden kaynak bulmak zordu fakat şimdi bu konularla ilgilenen kanal sayısı oldukça çoğaldı.

Çözüm

Yorumun için teşekkürler. FL Studio bana aşırı karmaşık geldiği için ondan başlamadım aslında. Abletona dair yaklaşık 10 tane video izledim şimdi ufak tefek yapıyorum bir şeyler fakat hala tam oturtamadım. Kendi yaptıklarımı kendim dinleyince olmuş mu olmamış mı anlamıyorum. Çok dinleyince kötü olan müzik bile güzel gelmeye başlıyor. Daha çok uğraşacağım.

Geri
Yukarı