Abra A5 v16.7 oyunlarda düşük FPS

Kodess

Picopat
Yer
Samandağ/Hatay
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400, 8GB RAM, GTX 1650
Elimde Abra A5 V16.7 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook var. ETS 2 bile kasma sorunu yaşıyorum. Valorant'ta FPS 90'lara 80'lere düşüyor. Sistemin yettiği oyunlarda kasmalar oluyor. RAM'den kaynaklı olabilir yapabileceğim bir şey var mı? Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant sıkıntılı bir oyun. Rainbow Six Siege'de aldığım FPS'den daha düşük FPS veriyor. Benimkide 8 GB ram fakat dual-channel yaptığında bayağı bir artış oluyormuş. Bence bunu bir dene.

Bu arada aynı bilgisayara sahibim. Isınma yüzünden FPS düşebiliyor sürekli drop falan giriyor. Undervolt yaptım şuan bir sıkıntı yok. Oyundayken 80 dereceyi geçmiyor. Öneririm.

Valorant sıkıntılı bir oyun. Rainbow Six: Siege'de aldığım FPS'den daha düşük FPS veriyor. Benimki de 8 GB RAM fakat Dual-channel yaptığında bayağı bir artış oluyormuş. Bence bunu bir dene.

Bu arada aynı bilgisayara sahibim. Isınma yüzünden FPS düşebiliyor sürekli drop falan giriyor. Undervolt yaptım şu an bir sıkıntı yok. Oyundayken 80 dereceyi geçmiyor. Öneririm.

Hocam undervolt nedir nasıl yapabilirim ETS 2 de kasma var bildiğin düşük sistemli bir oyun oysa.

Hocam undervolt nedir nasıl yapabilirim ETS 2 de kasma var bildiğin düşük sistemli bir oyun oysa.

Ya bir GTA 5 girim dedim kasma vs yoktu onda da artık kasma var ne yapacağım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı