Abra A5 V17 oyuna girince şarj olmayı kesiyor

Waxcy1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım, Monster Abra A5 v17.3.4 marka bir laptop almıştım 1 ay ya oldu ya da olmadı. Özellikle birkaç oyuna girince şarj olmayı kesiyor. Sıfır laptop daha yeni alındı neden olabilir? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu bilgisayara sağ tıklayıp yönet dedikten sonra aygıt yöneticisine tıklayıp piller kısmından bu iki sürücüyü silin. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın büyük ihtimalle sorun çözülmüştür.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-06 004154.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-06 004154.png
    83 KB · Görüntüleme: 21
Hocam bu bilgisayara sağ tıklayıp yönet dedikten sonra aygıt yöneticisine tıklayıp piller kısmından bu iki sürücüyü silin. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın büyük ihtimalle sorun çözülmüştür.
Uyumuşum hocam kusura bakmayın,sabah deneyip bilgilendireceğim.

Olmadı hocam.

Son düzenleme:
Uyumuşum hocam kusura bakmayın, sabah deneyip bilgilendireceğim.

Olmadı hocam.

Hocam şimdi sistem oyuna girince belli daha fazla güç çekiyor. Belki adaptör bozulduğu için artık bilgisayara belli bir yerden sonra voltaj gönderemiyor olabilir. Benim Toshiba bilgisayarımdada aynı sıkıntı vardı. Adaptör değiştirince düzeldi

Merhaba dostlarım, Monster Abra A5 v17.3.4 marka bir laptop almıştım 1 ay ya oldu ya da olmadı. Özellikle birkaç oyuna girince şarj olmayı kesiyor. Sıfır laptop daha yeni alındı neden olabilir? Önerilerinizi bekliyorum.
merhabalar sorun çözüldü mü? çünkü aynı sorun bende de var.

Tamamdır çok teşekkürler geç fark ettim ama siz bunu yaptıktan sonra sorun tamamıyla çöüldü ve örneğin RDR2 gibi bir oyuna girince şarj alamamayı tamamen sonlandırdı ve sorunsuz çalışıyor mu?

Ranch ve asettoda vardı düzeldi yapınca bir problem olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı