Çözüldü AC Brotherhood save dosyası yüklenince Cristina görevleri gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ghastly

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 16GB DDR3
Ekran kartı
RX 550
Anakart
to be filled by O.E.M
İşlemci
i5-3470
AC Brotherhood'da %49'luk bir "save"im var ana hikayeyi bitirdim biraz acele oynadım çoğu şeyi es geçerek. %50 olanları da tekrar yapmaya üşeniyorum. Save dosyası bulup atarsam Caterina görevi de yapılmış olur mu ? Ya da o görevi açmak için yapabileceğim pratik bir şeyler var mı? Bir yerde %70 olmadan son görevinin gelmediğini okumuştum zaten şu an ilk 3 görevi yaptım sanırım 2 görevi daha var.

Arkadaşlar bir yanlışlık olmuş Cristina yerine Caterina yazmışım kusura bakmayın.

Çözüm
Cristina anıları her %15 eşleşmede bir açılıyor. %49 eşleşmeyle %60 ve %75 eşleşmede açılan Cristina anılarını kaçırmışsınız.
Spesifik bir değerde eşleşmeye sahip save bulabilir misiniz bilmiyorum, %100 saveler de her şeyine kadar yapılmış oluyor (Cristina anıları dahil). Kendi kaydınızda %100 eşleşme olmayan anıları tekrardan oynayıp %100 eşleşme yaparak toplam eşleşmenizi yükseltebilir ve Cristina anılarını açıldığında oynayabilirsiniz.
Ayrıca %100 kayıt indirerek bu iki Cristina anısını anı tekrarı ile oynayabilir veya internetten izleyebilirsiniz. Türkçe olarak YouTube'da mevcut, %60 anısı 15:20'de, %75 anısı 18:42'de başlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cristina anıları her %15 eşleşmede bir açılıyor. %49 eşleşmeyle %60 ve %75 eşleşmede açılan Cristina anılarını kaçırmışsınız.
Spesifik bir değerde eşleşmeye sahip save bulabilir misiniz bilmiyorum, %100 saveler de her şeyine kadar yapılmış oluyor (Cristina anıları dahil). Kendi kaydınızda %100 eşleşme olmayan anıları tekrardan oynayıp %100 eşleşme yaparak toplam eşleşmenizi yükseltebilir ve Cristina anılarını açıldığında oynayabilirsiniz.
Ayrıca %100 kayıt indirerek bu iki Cristina anısını anı tekrarı ile oynayabilir veya internetten izleyebilirsiniz. Türkçe olarak YouTube'da mevcut, %60 anısı 15:20'de, %75 anısı 18:42'de başlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı