AC Odyssey save dosyası çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 mhz
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Merhaba, oyunu Game Pass üzerinden sadece hikayeden oynayarak 45 saat bitirdim ve ne yazık ki Game Pass üyeliğim bitti. Ben de Game Pass save dosyalarının yerini bulup yedeğini aldım ve oyunu korsan olarak yükledim. Amacım kalan şeyleri korsan sürümde devam etmekti neyse korsan sürüme kendi save dosyalarımı atmama rağmen oyuna girdiğimde yeni oyuna başla seçeneği çıkıyor kaldığım yerden devam edemiyorum. Dostlar konu hakkında bilginiz varsa yardım eder misiniz? Oyuna bir 45 saat daha katlanabileceğimi sanmıyorum ve karakterimi bayağı geliştirmiştim güzel zırh seti de almıştım :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (518).png
    Ekran Görüntüsü (518).png
    52,5 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Görüntüsü (519).png
    Ekran Görüntüsü (519).png
    53,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oyunu Game Pass üzerinden sadece hikayeden oynayarak 45 saat bitirdim ve ne yazık ki Game Pass üyeliğim bitti. Ben de Game Pass save dosyalarının yerini bulup yedeğini aldım ve oyunu korsan olarak yükledim. Amacım kalan şeyleri korsan sürümde devam etmekti neyse korsan sürüme kendi save dosyalarımı atmama rağmen oyuna girdiğimde yeni oyuna başla seçeneği çıkıyor kaldığım yerden devam edemiyorum. Dostlar konu hakkında bilginiz varsa yardım eder misiniz? Oyuna bir 45 saat daha katlanabileceğimi sanmıyorum ve karakterimi bayağı geliştirmiştim güzel zırh seti de almıştım :(
Hocam AC SAVE Tool aracılığıyla orijinal save dosyalarını korsana uygun çevirmelisiniz. Youtube'da videoları var ancak tam tersi şeklinde yani korsan dosyaları orijinale çeviriyorlardı. Oradaki adımların tersini yaptığınızda sorununuz çözülecektir.

Hocam AC save tool aracılığıyla orijinal save dosyalarını korsana uygun çevirmelisiniz. YouTube'da videoları var ancak tam tersi şeklinde yani korsan dosyaları orijinale çeviriyorlardı. Oradaki adımların tersini yaptığınızda sorununuz çözülecektir.

Çok sağ olun hocam deneyip buraya yazarım.

Hocam AC save tool aracılığıyla orijinal save dosyalarını korsana uygun çevirmelisiniz. YouTube'da videoları var ancak tam tersi şeklinde yani korsan dosyaları orijinale çeviriyorlardı. Oradaki adımların tersini yaptığınızda sorununuz çözülecektir.

Hocam merhaba resimde görülen encryption ID bölümüne save konumu girmem gerek yani korsan sürümüm save konumu gireceğim lakin bu bölüme hiçbir şey girilmiyor 3 noktaya basıyorum yine de bir şey girilmiyor dosya konumu yapıştıracağım lakin oda olmuyor bir bilginiz var mıdır?

Maalesef işe yaramadı galiba yeniden başlamam gerek :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (520).png
    Ekran Görüntüsü (520).png
    27 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Çok sağ olun hocam deneyip buraya yazarım.

Hocam merhaba resimde görülen encryption ID bölümüne save konumu girmem gerek yani korsan sürümüm save konumu gireceğim lakin bu bölüme hiçbir şey girilmiyor 3 noktaya basıyorum yine de bir şey girilmiyor dosya konumu yapıştıracağım lakin oda olmuyor bir bilginiz var mıdır?

Maalesef işe yaramadı galiba yeniden başlamam gerek :(
Hocam merhaba. Ben bu AC SAVE TOOL'u crack Valhalla'dan orijinal Valhalla'ya geçerken kullanmıştım. Biraz uğraştırıcı ve zahmetli geliyor anlaması. Bazı videoların altında sizin gibi yapmak isteyipte yapanların nasıl yaptığını felan yazıyorlar. Onlara da göz atabilirsiniz.

Hocam merhaba. Ben bu AC save Tool'u crack Valhalla'dan orijinal Valhalla'ya geçerken kullanmıştım. Biraz uğraştırıcı ve zahmetli geliyor anlaması. Bazı videoların altında sizin gibi yapmak isteyipte yapanların nasıl yaptığını falan yazıyorlar. Onlara da göz atabilirsiniz.

Bir video linki var mı hocam atabileceğiniz.

Hocam merhaba. Ben bu AC save Tool'u crack Valhalla'dan orijinal Valhalla'ya geçerken kullanmıştım. Biraz uğraştırıcı ve zahmetli geliyor anlaması. Bazı videoların altında sizin gibi yapmak isteyipte yapanların nasıl yaptığını falan yazıyorlar. Onlara da göz atabilirsiniz.

Hocam kusuruma bakmayın sizi yordum karar verdim yeniden başlayacağım çünkü çok uğraştıracak gibi duruyor Game Pass oynarken çok haldur huldur oynamıştım hakkını vererek oynadığımı düşünmüyorum yeni temiz bir başlangıç en iyisi gibi şöyle tadını çıkararak oynayacağım bu sefer tekrardan sağ olun yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı