AC Valhalla 115. saatte bitmiyor

AliEfe998ozdmr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. AC: Valhalla'da 115 saatim var söylenenlere göre 50 60 saatte biter diyorlar. Şu an ittifak haritasından ilerliyorum hepsini halletmiştim yeni yerler geliyor. Şaşırdığım kısım ise şu: Easter gamers oyunu 120 seviyede falan bitiriyor ben 300 seviye oldum hala oraya gelmiyor bir şey mı kaçırdım anlamadım? Oyunun sonlarına geldiğini biliyorum ama daha ne kadar sürecek anlamış değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mete oyunu 120 seviyede bitirdiyse yan içeriklerle pek uğraşmamış, doğru düzgün karakteri de geliştirmemiş. 100 küsür seviyede daha karakter anca yerine oturuyor, işe yarayan yetenekleri almış oluyorsunuz. Oyun o noktada yeni yeni açılıyor sayılır.
100 küsür seviyelik bölgelerin oyunun nispeten ortalarına falan denk gelmesi lazım.

Oyunda maksimum güç seviyesi 535, ana hikayenin son bölgesi Hamtunscire'ın seviyesi 340 falan. Oyunun neresindesiniz bilmiyorum, ben de çok kafaya takmadan bütün bölgeleri yaptığım için gidişatı pek hatırlamıyorum, ama bitirmenize çok fazla kalmamıştır herhalde.

Son düzenleme:
Mete oyunu 120 seviyede bitirdiyse yan içeriklerle pek uğraşmamış, doğru düzgün karakteri de geliştirmemiş. 100 küsür seviyede daha karakter anca yerine oturuyor, işe yarayan yetenekleri almış oluyorsunuz. Oyun o noktada yeni yeni açılıyor sayılır.
100 küsür seviyelik bölgelerin oyunun nispeten ortalarına falan denk gelmesi lazım.

Oyunda maksimum güç seviyesi 535, ana hikayenin son bölgesi Hamtunscire'ın seviyesi 340 falan. Oyunun neresindesiniz bilmiyorum, ben de çok kafaya takmadan bütün bölgeleri yaptığım için gidişatı pek hatırlamıyorum, ama bitirmenize çok fazla kalmamıştır herhalde.
cok teşekkür ederim. hamtunsgire'ı bitirince oyun bitiyor mu yani ? veya tüm ittifakları tamamlayınca?

Hamtunscire'ı bitirince oyun bitiyor mu yani? Veya tüm ittifakları tamamlayınca?
Ne kadar spoiler olur bilmiyorum ama, Hamtunscire dışında oyunun Norveç'e döndüğünüz ve ana hikayenin asıl sonu denebilecek kısmı var. Hamtunscire için artık hikaye sonundan sonraki en son kapanış kısmı denebilir. İnternette böyle yazılmış daha doğrusu, ben dediğim gibi hangisini hangisinden önce yapmıştım hatırlamıyorum, Hamtunscire öncesinde de tüm ittifaklar gerekli miydi emin değilim.

Hamtunscire ve Norveç'e dönüşten sonra oyun ana hikaye açısından bitmiş sayılır. Yapmadıysanız oyunun Asgard kısımları ve DLC'ler dışında oynayacak yeni pek bi' şey kalmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı