AC Valhalla Complete Edition mı yoksa Cyberpunk 2077 mi?

DENZONYY

Hectopat
Epic indirimlerinde oyun alacağım, AC Valhalla Complete Edition'mı, yoksa Cyberpunk 2077'mi alıyim?

Yazmayı unutmuşum AC Odyssey var bende ve ona season Pass almayı planlıyorum. AC Valhalla'nın eksikliğini giderir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
AC Valhalla'nın eksikliğini hissedeceğiniz bir oyun olduğunu düşünmüyorum. İki oyun arasında ciddi bir kalite farkı var. Cyberpunk 10 değil 100 kat daha iyi bir oyun Valhalladan

AC Valhalla'nın eksikliğini hissedeceğiniz bir oyun olduğunu düşünmüyorum. İki oyun arasında ciddi bir kalite farkı var. Cyberpunk 10 değil 100 kat daha iyi bir oyun Valhalla'dan.

Muhtemelen Cyberpunk alacağım, tereddüt etmemin tek sebebi bu PC de Cyberpunk 30-40 FPS'te oybayabilirim ve bunu da pek istemiyorum en erken 1-2 yıla anca iyi bir PC alabilirim boş boş kütüphanede dursunda istemiyorum :(

Muhtemelen Cyberpunk alacağım, tereddüt etmemin tek sebebi bu PC de Cyberpunk 30-40 FPS'te oybayabilirim ve bunu da pek istemiyorum en erken 1-2 yıla anca iyi bir PC alabilirim boş boş kütüphanede dursunda istemiyorum :(

Geleceğe yatırım olur bir nevi

Valhallanın da pek farkı yok açıkcası. Cyberpunk 30 fps oynayıp da Valhallayı rahat rahat 60fps oynayacağınız sanmıyorum ben iki oyunu da oynamıştım valhalla daha kolay çalışıyor tabi teknik gereksinimi bir tık daha az ama çok da farkı yok. Bu arada sisteminiz nedir

Valhalla'nın da pek farkı yok açıkçası. Cyberpunk 30 FPS oynayıp da Valhalla'yı rahat rahat 60FPS oynayacağınız sanmıyorum ben iki oyunu da oynamıştım Valhalla daha kolay çalışıyor tabii teknik gereksinimi bir tık daha az ama çok da farkı yok. Bu arada sisteminiz nedir?

Radeon RX 570 İntel i3 9100F 500GB SSD 240 GB HDD 8 GB RAM.

Geri
Yukarı