AC Valhalla'dan sonra AC Odyssey oynanır mı?

Bütün bir oyun boyunca kamp kesmeye ve kale basmaya hazir ol. Saka yapmıyorum, tüm oyun boyunca bunu yapacaksın. Son uclemede bana gore en iyi Origins ancak oynanışı ve görevleri gerçekten AAA kalitesinde hissettiren Valhalla'ydi.

Çok rahat oynanır, odyssey biraz daha eski ama rahatsız etmez. Bu iki oyuna çoğu kişi aynı diyor lakin combat ve diğer tüm mekanikler çok farklı alışman biraz zor olacaktır.

Odyssey, eğlence açısından son üçlemenin en iyi oyunu bence. Hikaye biraz tırt ve Yeşilçamvari gibi ama yine de merak uyandırmayı başarıyor. DLC'ler ise müthiş; Oyunu bambaşka bir boyuta taşıyorlar.

Origins, konu ve mekan olarak en iyisi diyebilirim. Valhalla'yı ise aldığıma pişman oldum. Dağ bayır gezmekten öteye bir şey yok...

Hocam oyunu oynadıkça seversiniz bence şans verin ben de 2 kere oynamayı denedim olmadı sonrasında çok iyi geldi.

Hocam oyunu oynadıkça seversiniz bence şans verin ben de 2 kere oynamayı denedim olmadı sonrasında çok iyi geldi.
Köy basmak vb etkinliklerde hep aynı şeyi yapıyor olmak sıkıyor aslında. Ana konu da epey dağıldı gibi geliyor, takip edemiyorum :) Şu an tüm haritalar açıldı sanırım ve ilk harita dahil, seviyemin yetmediği yerleri bırakmak zorunda kalıp, sonra kafam esince (Gücüm yetince) o haritadan o haritaya gezmek mantıksız geldi. Diyelim bir görev var, "Dur" diyorum, "Henüz hazır değilim" ve hop coğrafya değiştirip, karlı tepelerde serinliyor, aylar sonra geri dönüyorum ve bir bakıyorum hala saf gibi beni bekliyorlar! 🤣 Hatta şu an öyle bir yerdeyim ki, görev gelmiyor; tıkandı kaldı!

Geri
Yukarı