Accent Era neden hiç övülmüyor?

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
Belki biliyorsunuzdur bu aracı rakiplerine göre çok güçlü bir arabadır 1.6 2010 benzinli hafif yazılımlı araçlar 245 zor 250 görüyor hiçbir kişi büyük bir motor Modifiyesi yapmamış bu araca. Aile aracı gibi duruyor fakat Rally aracı olsa çok büyük işler başarmaz mı bu araç ben öyle düşünüyorum çoğu türke baksam arabayı basıp dış Modifiye yapıyor Koreliler gerçekten bu araca güçlü bir motor eklemiş ben bu araca ilk baktığımda Supra Vibe'ı alıyorum çoğu kişinin Accent Era hakkında düşüncelerini çok merak etmişimdir.Sizin Düşünceleriniz nedir?

Bir arabayı iyi yapan tek kriter iyi gitmesi veya güçlü motoru olması değil. İyi gittiği kadar iyi durması ve iyi dönmesi de lazım. Bu araç kişiden kişiye değişir bana göre iyi de gitmiyor ama saydığım kriterlerde sadece iyi gidiyor kısmını karşılıyor başka olayı yok. Konfor ve donanım kısmına hiç girmedim bile. Zamanının budget araçlarından, övülecek hiç bir yanı yok.

Üzgünüm dostum. Ailende era var diye Hyundai'nin fazla ucuzcu zamanlarına gelen 16 yıllık arabayı övemem. Frenleri kötü bir araba, yol tutuş da malum yumurta gibi araba çok yol da tutmaz.

Araç ailemde yok fakat daha önce vardı performansı birçok rakip arabalardan iyiydi Egea, Clio3, 4 Peugeot 301 gibi gibi. Gelen zamlardan birçok araba etkilendi zaten zamlardan önce 40, 50k arası alınabilecek en güçlü arabalardan bir tanesiydi fiyatına göre Türkiye de alınmaz bunu zaten biliyorum yol tutuşu iyi olmayabilir fakat iyi bakım yapılan bir araç olursa freni gayet yerinde iyi bir fren ama yine de yorumun için teşekkürler.

Araç ailemde yok fakat daha önce vardı performansı birçok rakip arabalardan iyiydi Egea, Clio3, 4 Peugeot 301 gibi gibi. Gelen zamlardan birçok araba etkilendi zaten zamlardan önce 40, 50k arası alınabilecek en güçlü arabalardan bir tanesiydi fiyatına göre Türkiye de alınmaz bunu zaten biliyorum yol tutuşu iyi olmayabilir fakat iyi bakım yapılan bir araç olursa freni gayet yerinde iyi bir fren ama yine de yorumun için teşekkürler.
Accent era dizel kullandım, gidişi iyi, durmuyor, dönmüyor, corolla 1.6 Sol kullanıyorum, gidiyor duruyor dönüyor, abartılacak araba değil.

Geri
Yukarı