Acefast T6 sesi az geliyor

tfkaczynsky

Centipat
Bu Bluetooth kulaklıĝı alalı 1 ay falan oldu, herhangi bir düsme kirilma olmamasina ragmen ses az geliyor. Telefonun Bluetooth'u zayif desem deĝil cunku gayet yeni bir telefon (Samsung A34).nereye baktiysam çözümü bulamadim.

Son düzenleme:
Evet denedim, hiç fark yok hala ses düsük.

İlk aldigimda da ses azdi ama kafaya takmamaya calismistim ama şu an ciddi anlamda rahatsiz etmeye basladi.
Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kulaklık üretiliyor artık. Şiddetin, 80db yukarısinda olmaması gerekiyor. Yoksa Avrupa ülkelerinde satamaz. Dolayısıyla ses şiddeti bu yüzden az geliyor. Tabi burda şu durum var, ilk aldigindan bile daha düşük ise ses şiddeti, ilk başta kulaklığa reset at, daha sonrasında tekrar bak yine olmamışsa, kulakici izgarasinda pislikler dolmuş olabilir. Yine çözülmese çope at gitsin, iyi bir kulaklık değil. O fiyatlara sana daha sağlam kulaklık öneririm.

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kulaklık üretiliyor artık. Şiddetin, 80dB yukarısinda olmaması gerekiyor. Yoksa Avrupa ülkelerinde satamaz. Dolayısıyla ses şiddeti bu yüzden az geliyor. Tabii burada şu durum var, ilk aldigindan bile daha düşük ise ses şiddeti, ilk başta kulaklığa reset at, daha sonrasında tekrar bak yine olmamışsa, kulak içi izgarasinda pislikler dolmuş olabilir. Yine çözülmese çope at gitsin, iyi bir kulaklık değil. O fiyatlara sana daha sağlam kulaklık öneririm.

Volume boosterdan baska bir cözüm yolu yok yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı