Acer AN515-46 R2C7 laptun Windows 10 sürücleri nasıl bulunur?

kuzayresul

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen™ 7 6800H işlemci Sekiz çekirdek 3,20 GHz
Graphics: NVIDIA® GeForce RTX™ 3070Ti ile 8 GB atanmış bellek
Bellek: 16 GB, DDR5 SDRAM
Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Beden Eğitimi Öğretmeni
Yeni aldığım Acer Nitro AN515-46 laptopa Windows 10 Pro yükledim ancak Acer W11 önerdiği için kendi sitesinde Windows 10 driverlar yok, Windows kendi güncelleştirmeleriyle birkaç aygıt driver yüklemedi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    43,7 KB · Görüntüleme: 14
Yeni aldığım Acer Nitro AN515-46 laptopa Windows 10 Pro yükledim ancak Acer W11 önerdiği için kendi sitesinde Windows 10 driverlar yok, Windows kendi güncelleştirmeleriyle birkaç aygıt driver yüklemedi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Bildiğim kadarıyla yeni nesil laptoplarda Windows 10 yazılım desteği kalktı HP Victus'larda öyle ASUS A15'in yenileride MSI'in yeni modelleride öyle Windows 11 kurun.

Bildiğim kadarıyla yeni nesil laptoplarda Windows 10 yazılım desteği kalktı HP Victus'larda öyle ASUS A15'in yenileride MSI'in yeni modelleride öyle Windows 11 kurun.
W10 da kalmak istiyorum, diğer bilgisayarım 11 ama memnun değilim. 3. nesil yazılım ile driver işine de girmek istemiyorum. :(

Windows 10 da kalmak istiyorum, diğer bilgisayarım 11 ama memnun değilim. 3. nesil yazılım ile driver işine de girmek istemiyorum. :(

Hocam siz ben iOS 16 da durmak istiyorum değip iPhone 15i iOS 16ya düşürmeye çalışır mıydınız? Ben çalışmazdım. Cihazınız Windows 11 ile gelmiş ve Acer artık 2015'ten kalma 8 senelik sürümü kullanmanızı istemiyor. 11'in artıklardan toplanan bir sistem olduğunu biliyorum fakat 12 çıkana kadar sabredin 11 ile. 12 de kernel yenilenecek zaten.

Windows 10 da kalmak istiyorum, diğer bilgisayarım 11 ama memnun değilim. 3. nesil yazılım ile driver işine de girmek istemiyorum. :(

Hocam ben kullanıyorum şu an Windows 11 çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı