Acer ASPIRE 5742G Knight Online Kasma Sorunu

Melih Seçgin

Hectopat
Yer
Muratpaşa/ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Arkadaşlar benim Acer ASPIRE 5742G model bir laptopum var. Ben bu bilgisayarda Metro Last Light, diğer ismiyle Metro 2033 oyununu orta ayarlarda çok rahat oynadım ve bitirdim. Fakat Knight Online kadar basit grafikli bir oyunda kasma yapıyor, anlam veremiyorum. İnternetten dolayı değil onun denemesini yaptım. Lütfen yardımcı olun denemediğim yol kalmadı. Masaüstümü dizene kadar onunla idare etmek istiyorum. @Recep Baltaş @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz nedir ? Bu rehbere baktınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşletim sistemi 7 @Recep Baltaş 8.1 e geçeceğim bu hafta. Her şeyi denedim videodaki yöntemi de yaptım ama yinede bir fark olmadı. Yani grafik kartından olmadığına kanaat getirdim artık, çünkü grafikleri çok daha yüksek olan oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum mesela en son BATMAN Arkham Origins i bitirdim ve hiçbir sıkıntım olmadı orta seviyenin üstündeki grafiklerle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı