Acer Aspire 7 aniden yavaşladı

Windows'un sana yüklediği driver laptopu bu hale getirebilir. Yazılımsal hata bence, güç düğmesine baş kapansın sonra format at ya da tekrar açmayı dene ama bekleme açılsa açılırdı.

Windows'un sana yüklediği driver laptopu bu hale getirebilir. Yazılımsal hata bence, güç düğmesine baş kapansın sonra format at ya da tekrar açmayı dene ama bekleme açılsa açılırdı.
Komple format atıyorum w11 yüklüyor şuan bence indirdiğim driver indiricisinde virüs tarzı birşey olabilir çünkü bir anda başka uygulamalar yükledi internet Expo firefox opera vs bunların dosya isimlerine baktığımda biraz farklı gelmişti umursamamıştım ama galiba virüstüler bu arada diskide ikiye böldüm şimdi açılır inş

Komple format atıyorum W11 yüklüyor şu an bence indirdiğim driver indiricisinde virüs tarzı bir şey olabilir çünkü bir anda başka uygulamalar yükledi internet EXPO Firefox Opera vs bunların dosya isimlerine baktığımda biraz farklı gelmişti umursamamıştım ama galiba virüstüler bu arada diskide ikiye böldüm şimdi açılır inşallah.

Opera mı? Nereden Driver'ı güncelledin.

Opera mı? Nereden Driver'ı güncelledin.
Driver pack

Komple format atıyorum w11 yüklüyor şuan bence indirdiğim driver indiricisinde virüs tarzı birşey olabilir çünkü bir anda başka uygulamalar yükledi internet Expo firefox opera vs bunların dosya isimlerine baktığımda biraz farklı gelmişti umursamamıştım ama galiba virüstüler bu arada diskide ikiye böldüm şimdi açılır inş
Diski bölerken bi sorun çıktı galiba şimdi de bölünen disklerden biri gözükmüyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı