Acer Extensa 15 laptop önerisi

Ark07

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006 i7-1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS FHD dizüstü bilgisayar 15.999 TL ile
Acer Extensa 15 NX.EGYEY.005 i5 -1235u 8 GB 512 GB SSD 15.6" DOS FHD dizüstü bilgisayar 11.499 TL ürünlerin arasında kaldım. Çok donanım vs. bilgim yok ama alacağım bilgisayarla internet bazen küçük çaplı oyunlar Netcad, AutoCAD vs. gibi programlar ve günlük kullanım aktiviteleri için önerilerinizi bekliyorum. Açıkçası aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Acer Extensa 15 EX215-55-704F NX.EGYEY.006 i7-1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS FHD dizüstü bilgisayar 15.999 TL ile
Acer Extensa 15 NX.EGYEY.005 i5 -1235u 8 GB 512 GB SSD 15.6" DOS FHD dizüstü bilgisayar 11.499 TL ürünlerin arasında kaldım. Çok donanım vs. bilgim yok ama alacağım bilgisayarla internet bazen küçük çaplı oyunlar Netcad, AutoCAD vs. gibi programlar ve günlük kullanım aktiviteleri için önerilerinizi bekliyorum. Açıkçası aradaki fiyat farkına değer mi?
@Senyör Kesada

Merhaba Acer Extensa 15 EX215-55-704F nx. Egyey. 006 i7-1255u 16 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS FHD dizüstü bilgisayar 15.999 TL ile.
Acer Extensa 15 nx. Egyey. 005 i5 -1235u 8 GB 512 GB SSD 15.6" DOS FHD dizüstü bilgisayar 11.499 TL ürünlerin arasında kaldım. Çok donanım vs. bilgim yok ama alacağım bilgisayarla internet bazen küçük çaplı oyunlar netcad, AutoCAD vs. gibi programlar ve günlük kullanım aktiviteleri için önerilerinizi bekliyorum. Açıkçası aradaki fiyat farkına değer mi?

Üstteki alınabilir.

Ama bence bütçeyi o kadar yüksek tutmaya gerek yok bu da fazlasıyla iş görür.

Üstteki alınabilir.

Ama bence bütçeyi o kadar yüksek tutmaya gerek yok bu da fazlasıyla iş görür.
amd işletim sistemi hiç kullanmadım açıkçası amacım 5-6 sene kullanmak sanırım nesil farkları var güncelliğini koruması için intel bakmıştım ama hız vs. aynı mı bu cihazında

Hocam benim bildiğim AutoCad için harici ekran kartı büyük avantaj sağladığı. Aspire 3 Mx550 cihazlara bakmanızı öneririm.
Bu cihazlarda işimi görmez mi hocam çok yoğun kullanmıcam Autocad için

Son düzenleme:
AMD işletim sistemi hiç kullanmadım açıkçası amacım 5-6 sene kullanmak sanırım nesil farkları var güncelliğini koruması için Intel bakmıştım ama hız vs. aynı mı bu cihazında.

Bu cihazlarda işimi görmez mi hocam çok yoğun kullanmayacağım AutoCAD için.

İçerisindeki işlemci çok güçlü donanım tarafında işlemciden 5 6 sene götürür RAM'i bilemem ama tabii biraz hor kullanırsanız kasa iyi olmadığı için oda yıpranır.

Ayrıca bu laptopun pili bayağı uzun dayanır.

İçerisindeki işlemci çok güçlü donanım tarafında işlemciden 5 6 sene götürür RAM'i bilemem ama tabii biraz hor kullanırsanız kasa iyi olmadığı için oda yıpranır.

Ayrıca bu laptopun pili bayağı uz

İş görür ama harici olması artı olur tabii.
Peki hocam bu 15-16 bandında öneriniz var mıdır

Ayrıca bu laptopun pili bayağı uzun dayanır.
Intel i7 den daha uzun kullanırım yani öyle mi hocam olaki ram vs artırımı yapılıyor mu sizin bahsettiğiniz cihaza

Geri
Yukarı