Acer KA240YHBMIX alınır mı?

Baktığın model VA panel.
Biraz daha koyarım üstüne dersen IPS olanı mevcut.

Bütçem çok kısıtlı diyorsan VA panel alacaksan Acer yerine MSI al. Renk ve kontrast değerleri daha sağlam.

Baktığın model VA panel.
Biraz daha koyarım üstüne dersen IPS olanı mevcut.

Bütçem çok kısıtlı diyorsan VA panel alacaksan Acer yerine MSI al. Renk ve kontrast değerleri daha sağlam.
Msi in ekranı biraz küçük benim attığım model de dahili hoparlör de var bana daha fp geldi sence alınır mı

Ya ben de biliyorum ama VA panel olunca ne oluyor yani VA o kadar kötü değil niye bu kadar kotuluyorsunuz hem bütçe yok

Düşük Hz'de çok sorun çıkartmaz. Yüksek Hz'li VA panellerin oyunda akıcı sahnelerde arkasında iz bırakması kötü bir deneyim yaşatıyor. Bu yüzden IPS panele yöneltiyoruz.
Fakat MSI ufak geliyorsa ve bütçe IPS olanı almaya yetmiyorsa baktığınız Acer işinizi görür.
İleri de upgrade edersiniz.

Düşük Hz'de çok sorun çıkartmaz. Yüksek Hz'li VA panellerin oyunda akıcı sahnelerde arkasında iz bırakması kötü bir deneyim yaşatıyor. Bu yüzden IPS panele yöneltiyoruz.
Fakat MSI ufak geliyorsa ve bütçe IPS olanı almaya yetmiyorsa baktığınız Acer işinizi görür.
İleri de upgrade edersiniz.
Bu iz bırakma çok rahatsız edici birşey mi farkediliyor mu

Bu iz bırakma çok rahatsız edici bir şey mi fark ediliyor mu?

Attığım resim kötü bir VA panelin yaşattığı ghostingtir. Bundan rahatsız olan VA panel almaz ya da herhangi bir VA panel almaz.

1611076253923.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı