Acer Nitro 16 AN16-41 çok ısınıyor

Evet aynı model bir daha da Acer almam.
Hayır bu tip durumlara karşı internetten laptopu alıyorsun gelince inceliyorsun problemi varsa 15 gün iade hakkını kullanıp iade ediyorsun ve tekrar alıyorsun problemsiz geldiyse kullanıyorsun bu kadar.
Bu bütün markalar için geçerli. Asus rog da alsan hp omen de alsan ne alırsan al problemli denk gelme ihtimali her zaman var. Teknoloji işi şans işidir.

Hayır bu tip durumlara karşı internetten laptopu alıyorsun gelince inceliyorsun problemi varsa 15 gün iade hakkını kullanıp iade ediyorsun ve tekrar alıyorsun problemsiz geldiyse kullanıyorsun bu kadar.
Bu bütün markalar için geçerli. ASUS ROG da alsan HP Omen de alsan ne alırsan al problemli denk gelme ihtimali her zaman var. Teknoloji işi şans işidir.

Aldığım yer iade almadı.

Ne yapayım sizce iade mi edeyim değişimmi talep edeyim.
@ttez

İade oluyorsa et kullandıkça tozlancak iyice ısınacak.

Ne yapayım sizce iade mi edeyim değişimmi talep edeyim.
@ttez
Test ettiğinizde değerler absürt fazla ise ben olsam iade eder daha sonra tekrar alırdım. Neden tekrar alırdım teknopatın da incelemesinde gözüktüğü üzere bu fiyata bu serinlikte kalitede laptop zor bu piyasada. Eğer problemli denk geldiyse markaya küsmeye gerek yok. Şahsen aldığım monster tulparın problemli olmadığını diğer incelemelerdeki sıcaklıklar ile de teyit ettikten sonra ne olursa olsun bu laptopu kullanmak istemediğimden direkt iade edip yeni laptop aradım. Bu aldığım acer modeline 10 üzerinden 8 puan veriyorsam monstera sanırım 3-4 verirdim. Her açıdan kalite malzeme donanım kötüydü. Ayrıca aynı fiyata çok çok çok daha üst bir laptop almış oldum aldığım rakam 43600 falandı şaka gibi fiyat bence.

Cihaz kendi kendine kapanıyor ve açılmıyor dedim cihaz anormal dedim Acer bir şey yaptır dedi bende bıraktım.
Ben direk iade hakkımı kullanacam mazeret kullanmak zorunda mıyım ki. Siz mağazayla mı görüştünüz . Direk satın aldığınız alışveriş sitesinden iade oluşturup göndersem sıkıntı olurmu.

Tamam şuan indiriyorum. Bitince bilgi veririm.

Sizdekidemi aynı model.

Eğer işlemcinin turbosunu kapatırsam. CPU 65 derecelere düşüyor çok az bir FPS düşüşü oluyor.
@ttez
Aynı ayarları açmamışsınız ki. Bendeki gibi yapın herşeyi.
Fps bile 60a sabitlemişsin.

Aldığım yer iade almadı.

İade oluyorsa et kullandıkça tozlancak iyice ısınacak.
İade red sebebi neydi ne yazılmış ?

Geri
Yukarı