Acer Nitro 16 AN16-41 nasıldır?

Hayırlı olsun dostum. Yeni seriler 50kdan aşağı çıkacağını sanmıyorum. Bütçe varsa bekleyin yoksa en iyi seçimi yapmış olursun.

Merhaba hocam cihaz geldi kurulum yaptım driver vs. kurdum ancak sol üstte üç noktada ışık sızması çıktı çok fazla değil ancak siyah ekranda göze batıyor bilmiyorum değişim ile uğraşayammı bir de hocam güç kablosunu çıkartırken ve takarken garip bir ses geliyor sizde de oluyor mu?

Merhaba hocam cihaz geldi kurulum yaptım driver vs. kurdum ancak sol üstte üç noktada ışık sızması çıktı çok fazla değil ancak siyah ekranda göze batıyor bilmiyorum değişim ile uğraşayammı bir de hocam güç kablosunu çıkartırken ve takarken garip bir ses geliyor sizde de oluyor mu?
Bende de bu laptop modelinden var bios sesi gibi ses geliyor çıkarınca ve takınca.

Işık sızması sorun değil IPS panelin doğasında olan bir durum. Bir süre sonra siyahtada görmemeye başlarsın. Çıkan ses BIOS sesi normal uyarı veriyor şarjda veya değil diye

Yeni konular

Geri
Yukarı