Acer Nitro 16 AN16-41 siyah ekranda kalıyor

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Pazarama linkteki ürünün 32 GB RAM'li versiyonunu geçen hafta satın aldım.

Ürün dün geldi lakin klavyenin ışığı yanıyor fanlardan ses geliyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. F2, F10, delete tuşlarına basmayı denedim BIOS'a girmek veya USB ile Windows kurmak için ama hiçbir şekilde siyah ekrandan başka bir şey görmüyorum.

Ne yapabilirim, ne deneyebilirim öneriniz var mı? Sorun neden kaynaklı olabilir?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uğraşmayın tamir ile, direkt olarak iadesini isteyin.

Merhaba.

Ürün dün geldi lakin klavyenin ışığı yanıyor fanlardan ses geliyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. F2, F10, delete tuşlarına basmayı denedim BIOS'a girmek veya USB ile Windows kurmak için ama hiçbir şekilde siyah ekrandan başka bir şey görmüyorum.

Ne yapabilirim, ne deneyebilirim öneriniz var mı? Sorun neden kaynaklı olabilir?

Teşekkürler.

Az buz fiyat değil hocam iade veya değişim isteyin.

Benim de çok başıma geldi ama genelde ben fanını temizledikten sonra başıma gelir; 1.işlemci, ekran kartı lehimleri çatlaktır,2.ekran kartına reballing işlemi yapılması gerekir fakat ürünü yeni almışsınız ürün sıfır mı 2.el mi ayrıca hangi kargo ile geldi?

Hocam sorun monitörden kaynaklıdır hemen iade edin ve değişim talebi oluşturun.

Hiç uğraşmayın tamir ile, direkt olarak iadesini isteyin.

Az buz fiyat değil hocam iade veya değişim isteyin.

Ben 37999 liraya aldım şu an 16 GB versiyonu 39999 lira. İade etmek istemiyorum bu yüzden. Değişim yapabilir mi satıcıya sorayım.

@apple4.generation-_ReTiNa ürün sıfır, Yurtiçi Kargo ile geldi.

Merhaba.

Teşekkürler.
Hocam merhaba, sorun nasıl düzeldi? Aynı sorun bugün başıma geldi, bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı