Çözüldü Acer NITRO-16 Wi-Fi butonu kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

undead575

Hectopat
Saçma sapan bir hata ile karşılaştım, laptopu bir açtım o da ne? Wi-Fi butonu bir anda yok, diğer her şey var(bluetooh,uçak modu vb), herhalde nedense driver falan silindi dedim. Telefonu internete bağladım sitesinden indirdim yine bir şey yok.

Son düzenleme:
Çözüm
FN+F3 bas düzelir.

Zaten denedim bunu olmadı, ama çözdüm kendim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada tavsiye edilen ilk yöntemi denedim, Power flush yapmak(yani laptop açıkken, kapatma tuşuna 60 saniye boyunca basılı tutup tekrar açmak) ve tuhaf bir şekilde çözüldü, şu an gayet normal kullanılıyor tekrardan, ilginç.
Saçma sapan bir hata ile karşılaştım, laptopu bir açtım o da ne? Wi-Fi butonu bir anda yok, diğer her şey, herhalde nedense driver falan silindi dedim. Telefonu internete bağladım sitesinden indirdim yine bir şey yok.

Wi-Fi'yi yanlışlıkla tuş kombinasyonu ile kapatmış olabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
FN+F3 bas düzelir.

Zaten denedim bunu olmadı, ama çözdüm kendim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada tavsiye edilen ilk yöntemi denedim, Power flush yapmak(yani laptop açıkken, kapatma tuşuna 60 saniye boyunca basılı tutup tekrar açmak) ve tuhaf bir şekilde çözüldü, şu an gayet normal kullanılıyor tekrardan, ilginç.

Çözüm
zaten denedim bunu olmadı, ama çözdüm kendim

Burada tavsiye edilen ilk yöntemi denedim, power flush yapmak(yani laptop açıkken, kapatma tuşuna 60 saniye boyunca basılı tutup tekrar açmak) ve tuhaf bir şekilde çözüldü, şu an gayet normal kullanılıyor tekrardan, ilginç
Bende nitro 5'de yaşadım restart atınca çözüldü ama fn f3 ile düzeliyor sendeki klavye benden farklı 16'da bulamadım.

Geri
Yukarı