Acer Nitro 5 AN515-45-R7DJ oyunlarda tahmini kaç FPS verir?

erenucnokta

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-45-R7DJ
Sistem özellikleri.
AMD Ryzen 5 5600H.
RTX 3050.
8 GB RAM.
512 GB SSD.
144hzz ekran.
Sizce iyi mi? Valorant oyununda kaç FPS alır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sisteme 16 GB RAM iyi gider.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu sisteme 16 GB RAM iyi gider.

Ek olarak videoda Dual (8x2) 16 GB RAM var. O da senin performansı etkileyecek tek slot 8 GB RAM yüzünden.

Acer Nitro 5 AN515-45-R7DJ
Sistem özellikleri.
AMD Ryzen 5 5600H.
RTX 3050.
8 GB RAM.
512 GB SSD.
144hzz ekran.
Sizce iyi mi? Valorant oyununda kaç FPS alır?
Dakika 1:30 laptop özellikleri fark etmez 8 ve 16 arasındaki farkı anlayın diye attım.

Hocam peki iyi mi bu bilgisayar özellikleri fazla yazmıyor korkutucu geldi bana biraz bu sizce ne düşünüyorsunuz.

8 GB RAM ile Valorant'ta en yüksekte en fazla 90 100 FPS alabilirsin ama 16 yaparsan en yüksekte 200 FPS civarına gelecektir bu yüzden 16 GB RAM yapmalısın.

Boş RAM slotu var mıdır peki.

Hocam peki iyi mi bu bilgisayar özellikleri fazla yazmıyor korkutucu geldi bana biraz bu sizce ne düşünüyorsunuz.

Bu fiyata bundan başka düzgün cihaz bulamazsın. Bu cihazı alıp tek yapman gereken 8Gb daha ram alıp kullanmak olur. Bir de paneli 25 Ms'ti sanırım.

Var.

Yeni konular

Geri
Yukarı