Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

JuisRuler08

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-46 modelini düşünüyorum. 25k civarı bir fiyatı var. Bütçemde 22K civarı. RDR ve Bannerlord gibi oyunlar oynamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben de benzer bir şeyi soracaktım. Dediğin bilgisayarla ben de ilgileniyorum ve bütçemiz hemen hemen aynı 23k ama max 25k'ya da çıkabilirim. Dediğin bilgisayarın şu şekilde oyun testleri var istersen bak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de benim sorum da şu:
Biliyorum muhtemelen pek çok kişi Acer Nitro 5 diyecek ama sizce hangisini almak daha mantıklı?
veya

Dip fiyatta görünüyor,
Bütçeyi aşma imkanınız varsa en iyi seçenek..
27.000 TL RTX 4050
(Peşin fiyatına 6 taksit imkanı var.)

Dip fiyatta görünüyor,
27.000 TL RTX 4050

Ya evet bunu gördüm ama benim için gerçekten 25k en üst nokta daha ötesine geçmem mümkün değil ve taksitli alma imkanım da yok pek. Rtx 3050 yeter zaten bana bu zamana kadar. Benim merak ettiğim Biraz daha iyi bir işlemci ve 1TB için Excalibur tercih etmeli miyim yoksa Acer daha mı iyi olur?

Ya evet bunu gördüm ama benim için gerçekten 25k en üst nokta daha ötesine geçmem mümkün değil ve taksitli alma imkanım da yok pek. RTX 3050 yeter zaten bana bu zamana kadar. Benim merak ettiğim biraz daha iyi bir işlemci ve 1TB için Excalibur tercih etmeli miyim yoksa Acer daha mı iyi olur?

Acer daha iyi diyorlar ve oyun performansı testleri de videoda göründüğü üzere gayet iyi orta-yüksek grafiklerde günümüz oyunlarına +80 FPS oynatıyor ama hâlâ kararsızım 😶

Acer daha iyi diyorlar ve oyun performansı testleri de videoda göründüğü üzere gayet iyi orta-yüksek grafiklerde günümüz oyunlarına +80 FPS oynatıyor ama hâlâ kararsızım 😶
Evet ben de bu yüzden onu almayı düşünüyorum zaten. Şimdi gelip yazarlar yok 3050 mi alınır, laptop mu alınır falan yahu ne yapalım elimizdeki para bu bununla yapabildiğimizin en iyisini yapmak olay. Ve ben de biliyorum masaüstünde bu fiyata daha iyi imkanlar olduğunu ama laptop olması benim için zorunluluk. Şu devirde de biraz daha para biriktir muhabbeti de yok haftalık olarak zamlanıyor her şey ve para çok değer kaybediyor.

Evet ben de bu yüzden onu almayı düşünüyorum zaten. Şimdi gelip yazarlar yok 3050 mi alınır, laptop mu alınır falan yahu ne yapalım elimizdeki para bu bununla yapabildiğimizin en iyisini yapmak olay. Ve ben de biliyorum masaüstünde bu fiyata daha iyi imkanlar olduğunu ama laptop olması benim için zorunluluk. Şu devirde de biraz daha para biriktir muhabbeti de yok haftalık olarak zamlanıyor her şey ve para çok değer kaybediyor.
Gerçekten aynısı. Mobil olması için laptop seçtim ve bu fiyat bandında en iyisi bu gibi gözüküyor

@EnderEfe
Acer 3050 bende var ve 3050 de alınır.

Konu şu: Arada ki fark 3000 TL den fazla değilse 4050 tercih edilmeli.
4050 27K, 3050 25K iken 3050 almak pek makul değil.

İki kat FPS- performans farkı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dip fiyatta görünüyor,
27.000 TL RTX 4050

8 gb ram yetersi kalmaz mı?

Geri
Yukarı