Acer Nitro-5 AN515-56 laptopu temizlerken içinden parça çıktı

Fanları temizlediğinden dolayı daha az ses çıkıyor olabilir parçalar bana da menteşe parçası gibi geldi fakat fanlara da ait olması muhtemel NitroSense üzerinden fanlar Max çalışırken RPM değerlerini kontrol et eğer herhangi bir anormallik yoksa sorun yok devam edebilirsin ama sana tavsiyem, özellikle laptop olduğu için o parçaların nereye ait olduğunu saptaman olur sonra da eğer senin üstesinden gelemeyeceğin bir durumsa en yakın servise giderek bir an önce laptopu eski haline getirmen yönündedir.

Acer'in servise vermeyi düşünüyorum, fan hızları normal gibi geldi fakat bazen bir anda bilgisayar donuyor ve mavi ekran veriyor ve yeniden başlatılıyor. Hatta bir keresinde mavi ekran verdikden sonra no bootable device dedi fakat yeniden başlatınca düzeldi. Ne yapmam gerekiyor?

Acer'in servise vermeyi düşünüyorum, fan hızları normal gibi geldi fakat bazen bir anda bilgisayar donuyor ve mavi ekran veriyor ve yeniden başlatılıyor. Hatta bir keresinde mavi ekran verdikden sonra no bootable device dedi fakat yeniden başlatınca düzeldi. Ne yapmam gerekiyor?
Sökmeden önce böyle bir hata alıyor muydun daha önceden?

Geri
Yukarı