Acer Nitro 5 AN515-58 alınır mı?

Enes Temur

Yoctopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Ben bu sene üniversitede çizgi film ve animasyon bölümünü kazandım. Bölüm isminden de anlaşılacağı üzere çizgi film, animasyon, 3B tasarım vb işler yapacağım animasyon programlarını kullanarak. İnternetten araştırdım. İsmi Acer Nitro 5 AN515-58. Ne düşünüyorsunuz? Alınır mı? Bahsettiğim ihtiyaçlarımı karşılar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Selamünaleyküm. Ben bu sene üniversitede çizgi film ve animasyon bölümünü kazandım. Bölüm isminden de anlaşılacağı üzere çizgi film, animasyon, 3B tasarım vb işler yapacağım animasyon programlarını kullanarak. İnternetten araştırdım. İsmi Acer Nitro 5 AN515-58. Ne düşünüyorsunuz? Alınır mı? Bahsettiğim ihtiyaçlarımı karşılar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Kanka Nitro 5 oldukça beğenilen bir model.Bütçeni söylersen ona göre ürün önerebilirim.

Linkteki ürün ihtiyaçlarını karşılayacaktır.Eğer daha fazla bütçen varsa daha iyi şeyler de önerebilirim.Eğer bütçen daha düşükse 18-19 bin bandında önerilebilecek şeyler de var tabi.

Model nedir acaba? Link atmanız uygun olur.

Geri
Yukarı