Acer Nitro 5 AN515-58 alınır mı?

Bütçe
35000
Anladım hocam bana da sorduğumda Nitro 5 önerdiler uzun zamandır indirimini bekliyordum yapmadılar. Şimdi Lenovo indirimini beklerim. Ne tarihlerde indirim oluyor yakın tarih var mı?

Aslında 12 taksit yapacağım Nitro 5 aylık 3200 oluyor Nitro 16 3500 çok fark yok. Nitro 16 indirime girer mi sizce.

Büyük bir indirim olmaz artık. Sitelerin %5 indirimleri oluyor ara sıra ancak onlar olur bu saatten sonra.

Büyük bir indirim olmaz artık. Sitelerin %5 indirimleri oluyor ara sıra ancak onlar olur bu saatten sonra.

@Creepy heaad bütçen eğer 4060'lara yetmiyorsa bu cihazı şiddetle tavsiye ederim. Her yönden mükemmel bir cihaz. Aylar sonra geldi bu cihazın stoku 4050 bana yeter diyorsan düşünmeden al geç peynir ekmek gibi satılıyor şu anda. Kalan bütçenle de +8 RAM daha ilave edersin.

Son düzenleme:
Anladım hocam bana da sorduğumda Nitro 5 önerdiler uzun zamandır indirimini bekliyordum yapmadılar. Şimdi Lenovo indirimini beklerim. Ne tarihlerde indirim oluyor yakın tarih var mı?

Aslında 12 taksit yapacağım Nitro 5 aylık 3200 oluyor Nitro 16 3500 çok fark yok. Nitro 16 indirime girer mi sizce.

Sanmam uzun zamandır takip ediyorum fiyatında çok bir değişiklik olmuyor ama Nitro 5 ve Lenovo modelleri arada indirime giriyor.

Sanmam uzun zamandır takip ediyorum fiyatında çok bir değişiklik olmuyor ama Nitro 5 ve Lenovo modelleri arada indirime giriyor.
Anladım hocam bu fiyata da çok sıkıntı değil bence 12 taksit olacağı için as fark ediyor.

Lenovo modeli ile 16 çok fark ediyor mu kalite olarak

Anladım hocam bu fiyata da çok sıkıntı değil bence 12 taksit olacağı için as fark ediyor.

Lenovo modeli ile 16 çok fark ediyor mu kalite olarak.

Evet Nitro 16 ve Lenovo modeli arasında bariz büyük bir kalite farkı var.

Sıvı metal destekli soğutma performansı, panel kalitesi, yüksek TDP değerli GPU'su ve malzeme kalitesiyle Nitro 16 muadili çoğu modeli geride bırakır, buna Lenovo'da dahil.

Bütçeniz yetiyorsa attığım modeli alın geçin.

Son düzenleme:
Evet Nitro 16 ve Lenovo modeli arasında bariz büyük bir kalite farkı var.
Nitro 16 daha iyi yani
Vade farksız 12 taksitle nereden alıyorsun dostum? 12 taksit olunca cihazın fiyatı 50 bine geliyor.
Hepsi burada premium world card alınca vade farksız oluyor.

Vade farksız 12 taksitle nereden alıyorsun dostum? 12 taksit olunca cihazın fiyatı 50 bine geliyor.
Hocam son bişi sorayım Acer Nitro 16 rtx 4050 ve 4060 arası 12 bin tl fark var. Sizce zorlamalımıyım yoksa o kadar fark için değmez mi?

Rtx 4050 daha uzun süre götürür mü?

Nitro 16 daha iyi yani.

Hepsiburada premium world Card alınca vade farksız oluyor.

Hocam son bir şey sorayım Acer Nitro 16 RTX 4050 ve 4060 arası 12 bin TL fark var. Sizce zorlamalı mıyım yoksa o kadar fark için değmez mi?

RTX 4050 daha uzun süre götürür mü?

4050 Nitro 5 kullanıyorum. Eğer sana sıkıntı çıkarmayacaksa Nitro 16 4060 al. 4050 2 3 sene Max gider sonra ya ayar kısa ya oynayamazsın.

Geri
Yukarı