Acer Nitro 5 AN515-58 sürücülerin güncel olup olmadığı nasıl kontrol edilir?

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
Laptopum 1 haftadır arada bir oyunlarda mavi ekran vermeye başladı. Sürücülerin güncelliğini nereden ve nasıl kontrol edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Update ile tekrardan denetle de, yine güncelsiniz derse sorun yok otomatik olarak pc internete bağlı ise arkada yapar.
Sürücü güncellemeleri ise Control Center ile anlarsın.
Denetledim, güncel yazmakta. Neden her oyunda mavi ekran veriyor anlamış değilim.

Denetledim, güncel yazmakta. Neden her oyunda mavi ekran veriyor anlamış değilim.
Bilemiyorum sürücü ile alakası olmayabilir. Herhangi bir üçüncü part uygulamadan donanımsal arızaya kadar yolu var mavi ekranın. Mavi ekran hataları sisteme kaydedilir. Minidump dosyanızı paylaşın benle müsait olunca bir bakayım. Ekstra olarak yeni bir konu açıp dosyanızı yükleyin. Bilenler bakacaktır. Minidump dosyası nedir nasıl yüklenir aşağıya bırakıyorum.

Bilemiyorum sürücü ile alakası olmayabilir. Herhangi bir üçüncü part uygulamadan donanımsal arızaya kadar yolu var mavi ekranın. Mavi ekran hataları sisteme kaydedilir. Minidump dosyanızı paylaşın benle müsait olunca bir bakayım. Ekstra olarak yeni bir konu açıp dosyanızı yükleyin. Bilenler bakacaktır. Minidump dosyası nedir nasıl yüklenir aşağıya bırakıyorum.

Mediafire üzerinden paylaşsam farkediyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı