Çözüldü Acer Nitro 5 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Testi tamamladım ancak herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Başka neden kaynaklanıyor olabilir, bir fikriniz var mı?

Merhaba hocam, RAM'lerde sorun olmamasına sevindim. İşlemcinin dahili grafik kartını güncelle.

Linkten Windows için olanı indirip kur.

Ekran kartı sürücünü de güncelle eğer ki bu geçen sürede güncellemediysen.

Bluetooth sürücülerini güncelle, İntel driver assistant'ı indirip tüm güncellemelerini de kontrol et.

Daha önce yaşamamandan ötürü canını sıkmak istemezdim ama RAM hatası olarak gözüküyor.
Rich (BB code):
MODULE_NAME: hardware

IMAGE_NAME: hardware_ram

RAM'lerini kontrol etmende fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testi tamamladım ancak herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Başka neyden kaynaklanıyor olabilir, bir fikriniz var mı?

Dosya Ekleri

• memtest.jpg
    memtest.jpg
    366,5 KB · Görüntüleme: 12
Testi tamamladım ancak herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Başka neden kaynaklanıyor olabilir, bir fikriniz var mı?

Merhaba hocam, RAM'lerde sorun olmamasına sevindim. İşlemcinin dahili grafik kartını güncelle.

Linkten Windows için olanı indirip kur.

Ekran kartı sürücünü de güncelle eğer ki bu geçen sürede güncellemediysen.

Bluetooth sürücülerini güncelle, İntel driver assistant'ı indirip tüm güncellemelerini de kontrol et.

Çözüm

Geri
Yukarı