Acer Nitro 5 RTX 4050 140W alınır mı?

Peki iki oyunun optimizasyonu sizce aynı mıdır?

Oyunun optimizasyon ozurlusu oldugunu soyledim zaten tamamini okuyun lutfen.

Hocam ona bir şey demiyorum, ama 100 FPS çok çok iyi bir değer Ultra ayarlar için.
Ayrıca oyunların optimizasyon için ayırdığı bütçe de çok farklıdır.

Tabii iyi bir deger :) yillarca 10 FPS oyun oynayan biriyim yanlış anlaşılma olmasın memnunum laptoptan bana en düşükte 60 FPS verse de yeter. Sadece bağımsız yapımlarda sınıfta kaldığını belirtmek istedim(optimizasyon özürlüsü oluyorlar genelde). Yoksa gayet iyi değerler alıyorum bir tık düşük işlemci ile Resident Evil serisinde ayar fark etmeksizin 90'dan aşağıyı görmedim Bannerlord Full ayarlar 120-144 EA FC 180(en dusuk olmasi lazim).tabii ben aldığım dönem 12500'ler 28-29 bandında idi. Ondan 12450H 1 TB SSD'li modeli tercih ettim.

Hocam merhaba. Aynı kasa Nitro 5 almayı düşünüyorum. (ACER) linkteki ürün alınır mı? Birkaç arkadaş termal sorunu var vs. yazmış ama.

Aynı bilgisayara sahibim ocakta aldım. Tek problemi oyun oynarken kendini 92° ye kitliyor(klavyede el yakacak kadar sıcaklık hissetmesen bile) Max performansla çalışıyor yani. Tavsiyem 8 GB RAM+800-1000 TL'lik bir klavye alman.

Aynı bilgisayara sahibim ocakta aldım. Tek problemi oyun oynarken kendini 92° ye kitliyor(klavyede el yakacak kadar sıcaklık hissetmesen bile) Max performansla çalışıyor yani. Tavsiyem 8 GB RAM+800-1000 TL'lik bir klavye alman.

8 GB kesinlikle önermiyoruz, ileriye dönüp ciddi problem yaşarsın.

Hocam merhaba. Aynı kasa Nitro 5 almayı düşünüyorum. (ACER) Linkteki ürün alınır mı? Birkaç arkadaş termal sorunu var vs. yazmış ama.
8 GB kesinlikle önermiyoruz, ileriye dönüp ciddi problem yaşarsın.
RAM ilave etmek çok kolay.

Geri
Yukarı