Acer Nitro 5 servis yavaşlığı

DarkSpy

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, laptopuma 8 GB RAM ekletmek için ve fandaki sürtme sesi sorunu için RAM'i de kutunun içine koyarak UPS ile yolladım. 10.02.2021 (çarşamba) tarihinde onlara ulaşmıştı fakat kayıt numarasını 15.02.21 tarihinde SMS olarak gönderdiler. Hala bir gelişme yok, aradığımda sırada dediler. Yakın zamanda yollamış olan var mıdır? Servis ismi SMS Infocomm.

Herkese merhaba, laptopuma 8 GB RAM ekletmek için ve fandaki sürtme sesi sorunu için RAM'i de kutunun içine koyarak UPS ile yolladım. 10.02.2021 (çarşamba) tarihinde onlara ulaşmıştı fakat kayıt numarasını 15.02.21 tarihinde SMS olarak gönderdiler. Hala bir gelişme yok, aradığımda sırada dediler. Yakın zamanda yollamış olan var mıdır? Servis ismi SMS ınfocomm.

Hocam ben de aynı şeyden dolayı gönderdim. 2 hafta oldu yeni kargoluyorlar. Bilgisayar s/n koddan sitelerinden takip edebiliyorsunuz. Benimki ellerine ulaşalı 10 gün oldu yeni takıp kargoladılar. Servis için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsin nerede, ne oldu diye onlar not düşüyorlar. Bu aralar çok yoğunmuş tatilde herkes göndermiş o yüzden bir yavaşlık varmış. Onarılan cihazın durumu yerinden kontrol et, gönderildi yazdığında müşteri temsilcisini ara ve UPS kodunu iste. 14-20 gün sürebiliyor yapacak bir şey yok. Ben genel olarak memnunum ama süreçte istediğim her bilgiyi istedim ve 14 gün sürdü.
Sıra var yani sizinkini alıp geciktirmiyor, önünüzde 10 kişi varsa sıra size geldiğinde yapıyorlar. Çok yavaş çalışmıyorlar Acer suçlu burada. 81 ile tek resmi servis açmak hata.
O servisin yavaşlığından ziyade kalitesiz iş yapmalarından bayağı bir gömüyorlardı.
Evet arızalarda gerçekten işleri çok iyi değil. Çözenleri de var ama hiç memnun kalmayan da. Nitro serisi için daha iyi diyorlar.

Hocam ben de aynı şeyden dolayı gönderdim. 2 hafta oldu yeni kargoluyorlar. Bilgisayar s/n koddan sitelerinden takip edebiliyorsunuz. Benimki ellerine ulaşalı 10 gün oldu yeni takıp kargoladılar. Servis için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsin nerede, ne oldu diye onlar not düşüyorlar. Bu aralar çok yoğunmuş tatilde herkes göndermiş o yüzden bir yavaşlık varmış. Onarılan cihazın durumu yerinden kontrol et, gönderildi yazdığında müşteri temsilcisini ara ve UPS kodunu iste. 14-20 gün sürebiliyor yapacak bir şey yok. Ben genel olarak memnunum ama süreçte istediğim her bilgiyi istedim ve 14 gün sürdü.
Sıra var yani sizinkini alıp geciktirmiyor, önünüzde 10 kişi varsa sıra size geldiğinde yapıyorlar. Çok yavaş çalışmıyorlar Acer suçlu burada. 81 ile tek resmi servis açmak hata.

Hocam teşekkür ederim aradım bügün yoğunluk var dediler sizin dedğiniz gibi olursa işlemlerin haftaya bitmesi lazım bir de size mesaj geldikten sonra mı 14 gün sürdü yoksa kargo ulaştıktan sonra mı?

Hocam teşekkür ederim aradım bügün yoğunluk var dediler sizin dedğiniz gibi olursa işlemlerin haftaya bitmesi lazım bir de size mesaj geldikten sonra mı 14 gün sürdü yoksa kargo ulaştıktan sonra mı?
Hocam benimki 6 gün bekletildi serviste sıradan dolayı. Numara da gelmedi ben bilgisayarın sn numarasından kontrol ediyordum. Yapılması gerekenleri bir kağıda yazıp yolladım. Hayır size mesaj gelmişse kutuyu açmışlardır ve kodu sisteme girmişlerdir. 2-3 gün içinde yaparlar ups ye verirler haftasonları çalışmıyorlar. Bana mesaj geldikten 3-4 gün - iş günü - içinde yapıldı bugün de kargolandı. Acerin resmi sitesinden destek kısmından onarılan cihazın durumu kısmına bilgisayarınızın sn kodunu girip ne çıktığını söyler misiniz?

Hocam benimki 6 gün bekletildi serviste sıradan dolayı. Numara da gelmedi ben bilgisayarın sn numarasından kontrol ediyordum. Yapılması gerekenleri bir kağıda yazıp yolladım. Hayır size mesaj gelmişse kutuyu açmışlardır ve kodu sisteme girmişlerdir. 2-3 gün içinde yaparlar UPS'ye verirler haftasonları çalışmıyorlar. Bana mesaj geldikten 3-4 gün - iş günü - içinde yapıldı bugün de kargolandı. Acer'in resmi sitesinden destek kısmından onarılan cihazın durumu kısmına bilgisayarınızın sn kodunu girip ne çıktığını söyler misiniz?

Hocam böyle yazıyor benim de mesaj gelmesi hafta sonu hariç 3 gün sürdü. 3 gündür de durum böyle toplam 6 gün oldu fakat kayıtlarıına göre 3 gün. Bir de bu kontrolü mesajdaki referans nosu ile yapabiliyorum snıd kodu girince bulunamadı diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-17 170950.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-17 170950.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 63
Hocam böyle yazıyor benim de mesaj gelmesi hafta sonu hariç 3 gün sürdü. 3 gündür de durum böyle toplam 6 gün oldu fakat kayıtlarıına göre 3 gün. Bir de bu kontrolü mesajdaki referans nosu ile yapabiliyorum snıd kodu girince bulunamadı diyor.
Sn kodu olacak hocam snıd ile bulamaz. Kayıtlarına göre 3 gün de mesajla açılacak işleme almaları çok çok iyi ben de bu süreç sayfanın açılması bir hafta sürdü, babama mesaj geldi ve aradan bir hafta geçmişti tam. Tahminen sizinki daha kısa sürer, şu an onarım yapmıyor hala sırada yani onarım bir gün sürüyor genellikle. Dün sizinki gibi onarımdaydı, sabah gönderildi yazıyordu müşteri temsilcisi kargo numarasını verdi sonra o şekilde süreç.

Yeni konular

Geri
Yukarı