Acer Nitro 5 sıcaklık değerleri nasıl?

Arkadaşlar AIDA64 ile yaptığım test sonucu nasıl?

Adsız.png

Bu da The Forest oyunundan bir değer yaklaşık 10 dakikadır oyundayım.
2.png

Son düzenleme:
Hocam biraz daha sistemin hakkında bilgi verirmisin ayrıntılı bakmak istiyorumda

Yani hocam bana pek normal gelmedi ben masaüstü kullanıyorum senin sistemin yarısı var bende TheForest oyununda bu kadar ısınmıyor (150Fps)olduğunu varsaysam bile sizinki laptop onunda etkisi vardır ama böyle bir sistemin The Forest gibi bir oyunda ekran kartının80 lere Cpu nun 92 lere çıkması pek normal gelmedi. Bi sorum daha olacak overclock işlemi yaptınızmı bu yüzden bu kadar ısınıyor olabilir

Yani hocam bana pek normal gelmedi ben masaüstü kullanıyorum senin sistemin yarısı var bende The Forest oyununda bu kadar ısınmıyor (150FPS)olduğunu varsaysam bile sizinki laptop onunda etkisi vardır ama böyle bir sistemin The Forest gibi bir oyunda ekran kartının80'lere CPU'nun 92'lere çıkması pek normal gelmedi. Bir sorum daha olacak overclock işlemi yaptınız mı bu yüzden bu kadar ısınıyor olabilir

Hayır OC falan yapmadım işlemcinin Turbo Boost'u açık sadece.

Hocam sistemi ne kadardır kullanıyorsunuz ve en son ne zaman temizlediniz?

Dün geldi daha sıfır.
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun sistem gerçekten güzel fakat Forest oyununda böyle bir sistemin bu sıcaklığı anormal hocam eğer anlayan birisi iseniz termal macun kontrolü yapabilirsiniz bilgisayar yeni geldi biliyorum ama yinede bi kontrolun faydası olabilir

Geri
Yukarı