Acer Nitro 5'te paylaşımlı sistem belleği nasıl kullanılır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-58 RTX 3050ti 16GB Ram 512 GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 nhqfley. 004 cihazım var.

Cihazımın özellikleri: Intel 12500H 100W RTX 3050 Ti 95W 4 GB VRAM 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD.

Ben bu sistemden en maximum performansı almak istiyorum. Zaten sıvı metal uyguladım sıcaklıklar aşırı düşük ve bildiğiniz gibi 4 GB VRAM olduğu için darboğaz yapıyor. Ben bu paylaşımlı sistem belleğini nasıl kullanırım ve limitini arttırırım ve bu laptopun en performanslı şekilde nasıl kullanabilirim? Bildiğiniz tüm ayarları söylerseniz çok sevinirim.

Acer Nitro 5 nhqfley. 004 cihazım var.

Cihazımın özellikleri: Intel 12500H 100W RTX 3050 Ti 95W 4 GB VRAM 16 GB RAM 512 GB M.2 SSD.

Ben bu sistemden en maximum performansı almak istiyorum. Zaten sıvı metal uyguladım sıcaklıklar aşırı düşük ve bildiğiniz gibi 4 GB VRAM olduğu için darboğaz yapıyor. Ben bu paylaşımlı sistem belleğini nasıl kullanırım ve limitini arttırırım ve bu laptopun en performanslı şekilde nasıl kullanabilirim? Bildiğiniz tüm ayarları söylerseniz çok sevinirim.

Onu siz ayarlayamazsiniz. Ekran karti 4 GB VRAM yetersiz kaldigi durumlarda PC raminden kullanabilir. Ama cok fayda etmeyecektir cunku ekran karti VRAM'leri cok daha yuksek MHz degerlerinde oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı