Acer Nitro AN515-58 ses düzeyi düşük

ayktgnhn

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i7 12700H
Herkese merhaba,

2 hafta önce Acer Nitro 5 aldım. W11 kurdum ve Acer sitesinde yer alan Realtek ve DTS sürücülerini yükledim. Ancak ses seviyesi aşırı derecede düşük. Bırakın oyun oynarken fan sesinin bastırmasını dizi izlerken bile zevk alamıyorum. Benzer durumları yaşayan veya öneride bulunabilecek kimse var mı?
Sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi vs denedim
İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Link bu
Windows upgrade yeterli oluyor mu, birdaha sürüculeri acerin sayfasından indirmeue gerek vsr mı. Birde win11 pro yüklemeyi dusunuyorum herhangi bir driver çakışmasına yol açarmı. Siz hangisini kurmsutunuz.
Birde vsrsa şunlsri indir dediginiz acer programlari vs. Yazarsaniz cok iyi okur
Windows11 pro kurdum ben ama sürücü eksik olduğu için yüklerken sorunla karşılaştım. Technopatta bununla alakalı da kısa bir video var. Ben bir türlü beceremedim hatayı geçmeyi öyle olunca hataya sebep olan özelliği biostan kapattım. Bireysel kullanımlarda çok da gerekli olan bir özellik değilmiş sanıyorum. Direk biosta karşına çıkmıyor ctrl+s ile menü genişletmesi yapmanız gerekiyordu.
Windows upgrade yetmiyor ne yazık ki kendi sitesinden indirin tek tek.
Acer nitrosense health care gibi uygulamaları indirin.

Windows11 pro kurdum ben ama sürücü eksik olduğu için yüklerken sorunla karşılaştım. Technopatta bununla alakalı da kısa bir video var. Ben bir türlü beceremedim hatayı geçmeyi öyle olunca hataya sebep olan özelliği biostan kapattım. Bireysel kullanımlarda çok da gerekli olan bir özellik değilmiş sanıyorum. Direk biosta karşına çıkmıyor ctrl+s ile menü genişletmesi yapmanız gerekiyordu.
Windows upgrade yetmiyor ne yazık ki kendi sitesinden indirin tek tek.
Acer nitrosense health care gibi uygulamaları indirin.
Hangi hata hocam, sürucüler yüklü olsa bile tekrar indirdiğimde ekstra yer kapliyorlar mi yoksa güncelleme olarak mı geliyorlar. Sanirim windows yuklerken flashi gormuyormus onu hallederim diye dusunuyorum. Onun haricinde win11 pro kurduktan sonra süruculerle alakali ne gibi sorun hasadiniz tam olarak

Hangi hata hocam, sürucüler yüklü olsa bile tekrar indirdiğimde ekstra yer kapliyorlar mi yoksa güncelleme olarak mı geliyorlar. Sanirim windows yuklerken flashi gormuyormus onu hallederim diye dusunuyorum. Onun haricinde win11 pro kurduktan sonra süruculerle alakali ne gibi sorun hasadiniz tam olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bundan bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bundan bahsediyorum.
Anladim hocam. Onun haricinde bir sıkıntı oldu mu win 11 proyu kurdugun icin.
Birde üstte de sormuştum upgrade yaptigimda zaten sürüculer güncellenicek benim yinede acerin sayfasından tekrar indirmeme gerek var mı sence

Anladim hocam. Onun haricinde bir sıkıntı oldu mu win 11 proyu kurdugun icin.
Birde üstte de sormuştum upgrade yaptigimda zaten sürüculer güncellenicek benim yinede acerin sayfasından tekrar indirmeme gerek var mı sence
Bazılarını indirmen gerekiyor bazılarını yüklüyor. Ne yazık ki tek tek bilmiyorum hangisi geliyor hangi gelmiyor.
Onun dışında bir sıkıntısını görmedim. Genel olarak güzel çalışıyor bence.

Merhaba tekrarda. Birileri ram ddr4 16gb tek slot oldugu icin darbogaz yapabilir yazmis cihaz siz boyle bir durumla karsilastiniz mi. Yani bu islemci ve ekran kartiyla darbogaz cok zor gibi. Oyunlarsa falan farkettiniz mi herhangi bir darbogaz olur mu
çok oyun oynamadım oynadığım kadarıyla da bir şey hissetmedim

Herkese merhaba,

2 hafta önce Acer Nitro 5 aldım. W11 kurdum ve Acer sitesinde yer alan Realtek ve DTS sürücülerini yükledim. Ancak ses seviyesi aşırı derecede düşük. Bırakın oyun oynarken fan sesinin bastırmasını dizi izlerken bile zevk alamıyorum. Benzer durumları yaşayan veya öneride bulunabilecek kimse var mı?
Sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi vs denedim
İyi günler dilerim.
merha şu dts sound sürücüsnü bende indirdimde kurulumda. attığım görseldeki setup app ı kurmak yeterli oluyor mu ona basınca komut istemi açılıyor ve indirme başarılı diyor çok kısa sürüyüorm. ama çok bir şey farketmedim başka yapmam gereken bir şey var mı. dts console u daindirmeye gerek var mı

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-12 171940.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-12 171940.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran görüntüsü 2022-09-12 174709.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-12 174709.png
    140,1 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı