Acer Predator Helios 300 ekran kartı gözükmüyor

fıfıf

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Sistem özellikleri.

Merhaba 19.07.23 tarihinde Hepsiburada üzerinden Acer laptopu aldım. Ancak bu akşam tam BF1 oynarken ekran birdenbire kapandı ve bilgisayar yeniden başladı.
Baktığımda RTX 3070 Ti ekran kartını görmüyordu. BIOS güncelledim ama yine görmüyor. Aygıt yönecisinde çıkmıyor. Ekran kartı gitmiş olabilir mi sıcaklık değerleri normaldi. Çözüm yolu nasıl olur sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-07 020721.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-07 020721.png
    374,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün kapalı kutu olarak etiketli mi geldi ? kutunun üzerinde gri bir etiket aça yerinde olacak ?
Ayrıca aygıt yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcılarına bakabilir misin ?

Eğer orada görünmüyorsa daha sonra "windows logolu tuş+R" basıp dxdiag yazıp oradan görüntü 2 ye bakar mısın ?

Nvidia sürücüsünü açabiliyor musunuz, orada ne gösteriyor?
açılmıyor ustam malesef şu an intel kullanılıyor sadece

Ürün kapalı kutu olarak etiketli mi geldi? Kutunun üzerinde gri bir etiket aça yerinde olacak?
Ayrıca aygıt yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcılarına bakabilir misin?

Eğer orada görünmüyorsa daha sonra "Windows logolu tuş+r" basıp DxDiag yazıp oradan görüntü 2'ye bakar mısın?

Evet etiketli geldi ben açtım. Dediğiniz yer açılmıyor. Hiçbir yerden RTX kartı görüntüleyemiyorum. BIOS'tan bile sanırım ekran kartı gg🥲

Servisi aradım adam Windows Home yükleyin %95 çözülür dedi ne alakası doğru olabilir mi şu an Windows 11 Pro yüklü orj lisanslı. Bir de değişim yaparli mı acaba

Servisi aradım adam Windows Home yükleyin %95 çözülür dedi ne alakası doğru olabilir mi şu an Windows 11 Pro yüklü orj lisanslı. Bir de değişim yaparli mı acaba?

Acer bilgisayarımda Windows 10 Pro yüklediğim için fan yazılımı çalışmıyordu. Ama sizin sorun böyle bir şey değil kesinlikle. Bu zamana kadar çalıştığından eminsiniz değil mi?

Saçma kendin yazılım vs hiçbir şey yükleme sonra siz kendiniz garantiyi bozmuşssunuz diyebilirler.

Aldığın cihaz bir Predator ve derhal değişim talebini oluştur. Tüketici hakem heyetine başvur her türlü hakkını ara ama asla Windows 10 falan kurma sonra siz korsan falan kurmuşsunuz falan derler.

Sakın tamir isteme. Donanımsal arıza yine karşına çıkacak derhal değişim talep et, kutuyu topla aldığın yerle iletişime geç kabul etmezse hemen THH Yolunu tut.

Çünkü cihaz Premium bir cihaz.

Açılmıyor ustam maalesef şu an Intel kullanılıyor sadece

Evet etiketli geldi ben açtım. Dediğiniz yer açılmıyor. Hiçbir yerden RTX kartı görüntüleyemiyorum. BIOS'tan bile sanırım ekran kartı GG🥲

Hocam saçma bir görüş ama sen aldıktan sonra ellerindeki son cihazı ilan kalktı mı acaba hemen?

Predator güzel cihazdır aynı özellikte rakiplerine göre daha F/P üründür ama Predator yine de üst düzey bir laptopdur. Mücadele etmeye değer üzüldüm gerçekten.

Son düzenleme:
Acer bilgisayarımda Windows 10 Pro yüklediğim için fan yazılımı çalışmıyordu. Ama sizin sorun böyle bir şey değil kesinlikle. Bu zamana kadar çalıştığından eminsiniz değil e

Saçma kendin yazılım vs hiçbir şey yükleme sonra siz kendiniz garantiyi bozmuşssunuz diyebilirler.

Aldığın cihaz bir Predator ve derhal değişim talebini oluştur. Tüketici hakem heyetine başvur her türlü hakkını ara ama asla Windows 10 falan kurma sonra siz korsan falan kurmuşsunuz falan derler.

Sakın tamir isteme. Donanımsal arıza yine karşına çıkacak derhal değişim talep et, kutuyu topla aldığın yerle iletişime geç kabul etmezse hemen THH yolunu tut.

Çünkü cihaz premium bir cihaz.

Hocam saçma bir görüş ama sen aldıktan sonra ellerindeki son cihazı ilan kalktı mı acaba hemen?

Predator güzel cihazdır aynı özellikte rakiplerine göre daha F/P üründür ama Predator yine de üst düzey bir laptopdur. Mücadele etmeye değer üzüldüm gerçekten.

Şimdi hocam lisanlı derken ben lisanladım PTT AVM'den alarak. Ürünü alalı daha 1 ay olmadı şimdi iade talebi için Acer yetkili servisi arayacağım yarın ilk iş değişim talep edeceğim. Eğer mırın kırın yaparlar ise tamir derlerse kabul etmeyeceğim değil mi böyle bir değişim hakkım mevcut sanırım.

Acer müşteri temsilciliğini ara önce servise gönderticekler orada rapor gelecek bakalım ne olacak. Yazarsın buraya da hocam merak ediyorum ne olacak 1 aylık cihaz donanımsal yanmamıştır umarım yazılımsaldır ama win11le falan onunla alakası olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı