Acer Predator Helios 300 ekran kartı gözükmüyor

fıfıf

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Sistem özellikleri.

Merhaba 19.07.23 tarihinde Hepsiburada üzerinden Acer laptopu aldım. Ancak bu akşam tam BF1 oynarken ekran birdenbire kapandı ve bilgisayar yeniden başladı.
Baktığımda RTX 3070 Ti ekran kartını görmüyordu. BIOS güncelledim ama yine görmüyor. Aygıt yönecisinde çıkmıyor. Ekran kartı gitmiş olabilir mi sıcaklık değerleri normaldi. Çözüm yolu nasıl olur sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-07 020721.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-07 020721.png
    374,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma kendin yazılım vs hiçbir şey yükleme sonra siz kendiniz garantiyi bozmuşssunuz diyebilirler.

Aldığın cihaz bir Predator ve derhal değişim talebini oluştur. Tüketici hakem heyetine başvur her türlü hakkını ara ama asla Windows 10 falan kurma sonra siz korsan falan kurmuşsunuz falan derler.

Sakın tamir isteme. Donanımsal arıza yine karşına çıkacak derhal değişim talep et, kutuyu topla aldığın yerle iletişime geç kabul etmezse hemen THH yolunu tut.

Çünkü cihaz premium bir cihaz.

Hocam saçma bir görüş ama sen aldıktan sonra ellerindeki son cihazı ilan kalktı mı acaba hemen?

Predator güzel cihazdır aynı özellikte rakiplerine göre daha F/P üründür ama Predator yine de üst düzey bir laptopdur. Mücadele etmeye değer üzüldüm gerçekten.

Acer müşteri temsilciliğini ara önce servise gönderticekler orada rapor gelecek bakalım ne olacak. Yazarsın buraya da hocam merak ediyorum ne olacak 1 aylık cihaz donanımsal yanmamıştır umarım yazılımsaldır ama Windows 11'le falan onunla alakası olmaz.

PC'ye format attım. Yine hiçbir yerden gözükmüyor ekran kartı. Şöyle bir sorun daha var güç kablosunu çektiğimde PC direk kapanıyor pilde çalışmıyor. Kesin iade etmeleri lazım diye düşünüyorum. Süreci buraya yazacağım güncelleyeceğim.

PC'ye format attım. Yine hiçbir yerden gözükmüyor ekran kartı. Şöyle bir sorun daha var güç kablosunu çektiğimde PC direk kapanıyor pilde çalışmıyor. Kesin iade etmeleri lazım diye düşünüyorum. Süreci buraya yazacağım güncelleyeceğim.

Ürünü Acer servisi sadece arızada ve onarım sürecinde ilgilendiğini söyledi. İthalatçı firma arenaya gidecekmiş gerekli kontroller yapılıp öyle sonuç çıkacakmış ortaya.

Son düzenleme:
Saçma kendin yazılım vs hiçbir şey yükleme sonra siz kendiniz garantiyi bozmuşssunuz diyebilirler.

Aldığın cihaz bir Predator ve derhal değişim talebini oluştur. Tüketici hakem heyetine başvur her türlü hakkını ara ama asla Windows 10 falan kurma sonra siz korsan falan kurmuşsunuz falan derler.

Sakın tamir isteme. Donanımsal arıza yine karşına çıkacak derhal değişim talep et, kutuyu topla aldığın yerle iletişime geç kabul etmezse hemen THH Yolunu tut.

Çünkü cihaz Premium bir cihaz.

Hocam saçma bir görüş ama sen aldıktan sonra ellerindeki son cihazı ilan kalktı mı acaba hemen?

Predator güzel cihazdır aynı özellikte rakiplerine göre daha F/P üründür ama Predator yine de üst düzey bir laptopdur. Mücadele etmeye değer üzüldüm gerçekten.
Yazdiklarin mantik cercevesine sigmiyor. Kimse laptopuna korsan Windows kurdun diye garantini yok sayamaz bu bir. Tamir edilirse anakart degisir yani soruna sebep olan donanim degismis olur. Akil veriyorsunuz ama bence sizin akil almaya ihtiyaciniz var.

Yazdiklarin mantik cercevesine sigmiyor. Kimse laptopuna korsan Windows kurdun diye garantini yok sayamaz bu bir. Tamir edilirse anakart degisir yani soruna sebep olan donanim degismis olur. Akil veriyorsunuz ama bence sizin akil almaya ihtiyaciniz var.
Tamam sen sıfır cihaz al getir sökelim yeni parça takalım verelim.

Sorun ekran kartındaysa eğer ekran kartı içindeki çiplere tamir uygulanabiliyor.

Senin gibilere müstehak zaten sizin gibiler yüzünden daha da kalitesiz ürünler oluşuyor eğildikçe semer vuran çok olur size.

1 aylık cihaz sanki hapörlörü patlamış gibi karşılıyorsun ekran kartı gümlemiş.

Umarım Başına sıfır araba aldığında kronik bir sorun gelir ve asla iade kabul etmezler ve çözülmez.

Senin gibilere müstehak zaten sizin gibiler yüzünden daha da kalitesiz ürünler oluşuyor eğildikçe semer vuran çok olur size.

1 aylık cihaz sanki hapörlörü patlamış gibi karşılıyorsun ekran kartı gümlemiş.

Umarım Başına sıfır araba aldığında kronik bir sorun gelir ve asla iade kabul etmezler ve çözülmez.
Sen boyle haksiz ciktigin her konudan sonra cirkeflesiyor musun?

Evet beyler. ürün serviste arena bilgisayara gitti ordan acer servise gitti. iade veya değişim sonucu çıkmıştır. sanırım para iadesi olacaktır. Bundan sonra acer falan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı