Acer Predator Helios Neo 16 alınır mı?

Bütçe
52000
Dün aşağıdaki linkte vermiş olduğum laptopu aldım ama bazı arkadaşlarım yorumları beni acayip üzdü acaba yanlış mı yaptım bu cihazı alarak?

https://www.hepsiburada.com/acer-pr...qlvey-003-p-HBCV00005CDKC9?magaza=Hepsiburada

Ne olur beni aydınlatın çok isteyerek ve severek aldım ama içimde bir acı bıraktı Acer'i kötüleyenler.

Laptopu geri mi iade edeyim?
2K 165Hz 13700HX ve 4070 olması beni acayip mutlu etmişti halbuki.
@revivality @Xevanior

İyide gördüğüm ve anladığım kadarıyla acer kötülenmemiş ki. sadece görseldeki model ile yazılan model bir değil belirtilmiş. helios neo 16 modeli çok süper bir modeldir. bizzat araştırmışlığım var.

Teşekkürler hocam, bazı kullanıcılar ekran sorunu yaşıyorum falan demiş bu yüzden sordum sorunsuz ise bende sipariş vermeyi düşünüyorum Monster Tulpar T7 V26 ile Predator arasında kaldım.
Hocam monster tercih etmeyin şikayetler çok fazla. predator her türlü alınır.

@bilinmiyor9 Hocam PredatorSense'yi kuramadım yardımcı olur musun?
Tabi ki önce 4 lü sürümünü indir acerden seni no ile sonra düz Helios modelinin seri nosu ile 5 li sürümü indir en sonunda 4 ü kurup 5 i kur sana güncelleyeyim mi diyecek sende evet diyeceksin olacak.
2. Yol predetor sense 4 kurulu iken bios güncellemesi yap
3. Yol predetor sense kurmadan önce dosyadaki tüm çalışabilecek eklentileri çift tık ile çalıştır. Sonra prequest gibi bir dosya daha var içinde onu kur ve tekrar kurulumu yap.
Olmazsa dc ismini yaz ekran paylaşırsın bakarız.

Kesinlikle tavsiye ederim hocam. Laptop driverları w11 pro da stabil değil Home kurun ve predetor sense uygulamasını güncellemeyi unutmayın ki benimle aynı hatayı almayın laptopu ilk aldığım gün 5. Temiz kurulumda olayı çözebildim. Bunu denemek aklıma gelmemişti.
Güncelleme son güncellemeler ile w11pro da da çalışıyor driverlar.

Son düzenleme:
Tabi ki önce 4 lü sürümünü indir acerden seni no ile sonra düz Helios modelinin seri nosu ile 5 li sürümü indir en sonunda 4 ü kurup 5 i kur sana güncelleyeyim mi diyecek sende evet diyeceksin olacak.
2. Yol predetor sense 4 kurulu iken bios güncellemesi yap
3. Yol predetor sense kurmadan önce dosyadaki tüm çalışabilecek eklentileri çift tık ile çalıştır. Sonra prequest gibi bir dosya daha var içinde onu kur ve tekrar kurulumu yap.
Olmazsa dc ismini yaz ekran paylaşırsın bakarız.

Güncelleme son güncellemeler ile w11pro da da çalışıyor driverlar.
Hocam ben herşeyi kurdum windows driverlerı otomatik indirdi ama eksik bişey kaldı gibi hissediyorum bios update falan yapacak mıyım DC adınızı verirseniz ordan size ulaşmak isterim tabi rahatsız olmazsanız.

Hocam ben herşeyi kurdum windows driverlerı otomatik indirdi ama eksik bişey kaldı gibi hissediyorum bios update falan yapacak mıyım DC adınızı verirseniz ordan size ulaşmak isterim tabi rahatsız olmazsanız.
Sıkıntı yok benim için sen ver ben sana ulaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı