Acer servis 2 aydır bekletiyor

OdTin

Centipat
Daha fazla  
Amazon'dan aldığım Acer marka laptopumu 5 Mart'ta servise bıraktım. Anakart arızası olduğunu ve yurt dışından parça geleceğini soylediler. Ogün bugündür bekliyorum. İstersem bana iade yapabileceğimi söylüyorlar ama ben istemedim. Aynı ya da muadil ürünle değişim yaparlarsa ancak kabul ederim. Benim gibi Acer serviste ürünü bekleyen var mı? Ne yapabilirim bu süreçte yardımcı olabilecek var mı?

Amazon'dan aldığım Acer marka laptopumu 5 Mart'ta servise bıraktım. Anakart arızası olduğunu ve yurt dışından parça geleceğini soylediler. Ogün bugündür bekliyorum. İstersem bana iade yapabileceğimi söylüyorlar ama ben istemedim. Aynı ya da muadil ürünle değişim yaparlarsa ancak kabul ederim. Benim gibi Acer serviste ürünü bekleyen var mı? Ne yapabilirim bu süreçte yardımcı olabilecek var mı?
Tam marka modeli nedir. Benzer bir durumu yaşayıp direkt para iadesi almıştım ben de.

Tam olarak aynı şeyi yaşadım ve şuan iade başlattım. Benim size tavsiyem iade başlatmanız çünkü laptop iki aydır kim bilir içi açık şekilde nasıl bekliyor orda. Bana içine taktiğim rami yolladılar şimdi de iade raporunu beklemekteyim. Hangi modelinden anakart arizasi aldınız bu arada?

Tam marka modeli nedir? Benzer bir durumu yaşayıp direkt para iadesi almıştım ben de.

AN515-45 modeli. Ama para iadesi alırsam zarara girerim. Ben sağlam şekilde satsam şimdi ikinci elde daha fazla para ederdi.

Yanlış hatırlamıyorsam e-Devlet üzerinden tüketici haklarına başvurulabiliyordu diye aklımda kalmış şikayetçi olduğunuzu belirtin.

Muadil ürün ya da değişim olur mu iade mi olur?

Tam olarak aynı şeyi yaşadım ve şu an iade başlattım. Benim size tavsiyem iade başlatmanız çünkü laptop iki aydır kim bilir içi açık şekilde nasıl bekliyor orada. Bana içine taktiğim RAM'i yolladılar şimdi de iade raporunu beklemekteyim. Hangi modelinden anakart arizasi aldınız bu arada?

AN515-45 modeli. AMD işlemci. 5600H.

Arkadaşlar sizce işin sonunda parça yurtdışından gelir de arizam giderilir mi beklesem mi bilemiyorum.

AN515-45 modeli. Ama para iadesi alırsam zarara girerim. Ben sağlam şekilde satsam şimdi ikinci elde daha fazla para ederdi.

Muadil ürün ya da değişim olur mu iade mi olur?

AN515-45 modeli. AMD işlemci. 5600H.

Arkadaşlar sizce işin sonunda parça yurt dışından gelir de arizam giderilir mi beklesem mi bilemiyorum.

Bunu bilemem ama muhtemelen haklı taraf siz çıkarsınız bu konuda içiniz rahat olsun.

Tüketici Hakem Heyetinin nin bu konuda kararı var ya muadil ürünü teslim edecek ya da thh ürün için bir fiyat belirleyip iadesine hükmedecektir.

Tüketici Hakem Heyetinin nin bu konuda kararı var ya muadil ürünü teslim edecek ya da thh ürün için bir fiyat belirleyip iadesine hükmedecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı