Açık liseden MESEM'e veya düz liseye geçiş

yigit2k71

Femtopat
Daha fazla  
Şu an meslek lisesinde sınıf tekrarı 9. sınıfım. Okuldan darp ve gasp yüzünden atıldım sadece açık liseye veya MESEM'e geçebiliyorum. MESEM'e geçersem seneye tekrar 9. sınıf olacağım diye biliyorum. Bu seneyi açık lise ile sınıfı geçerek bitirsem, seneye okullar başlamadan MESEM'e veya düz liseye 10. sınıf olarak başlayabilir miyim?

MESEM'e git iş sahibi ol. Boş ver okulu. MESEM'e geçersin ama Lise'ye geçemessin diye biliyorum. Sonuç olarak bir kez atıldın. Şu an giremiyorsan hiç giremessin.

MESEM'e git iş sahibi ol. Boş ver okulu. MESEM'e geçersin ama düz Lise'ye geçemessin diye biliyorum.
MESEM'e şimdi geçiş yaparsam dönemin ortası olduğu için seneye tekrar 9 olacağım. Şu an açığa geçip seneye 10. sınıf açık lise öğrencisi olarak MESEM'e 10. sınıftan başlayabilir miyim? Yaşıtlarım 11. sınıf olacakken hala 9. sınıf olmak insanın canını acıtıyor, derslerimde orta.

MESEM'e şimdi geçiş yaparsam dönemin ortası olduğu için seneye tekrar 9 olacağım. Şu an açığa geçip seneye 10. sınıf açık lise öğrencisi olarak MESEM'e 10. sınıftan başlayabilir miyim? Yaşıtlarım 11. sınıf olacakken hala 9. sınıf olmak insanın canını acıtıyor, derslerimde orta.
Eğer daha çok para kazanmak istiyorsanız 9. sınıftan başlayın. Okulu hızlı bitirmek istiyorsanız açığa geçip 10. sınıftan başlayın.

Eğer daha çok para kazanmak istiyorsanız 9. sınıftan başlayın. Okulu hızlı bitirmek istiyorsanız açığa geçip 10. sınıftan başlayın.
Hocam dediğim gibi yine 9 olmak canımı acıtıyor, fakat açıktan 10. sınıf olarak MESEM'e veya düz liseye geçebilir miyim bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı