Açık öğretim kaçıncı sınıf olduğuma nereden bakabilirim?

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Açık öğretim lisesinden okula geçme ihtimalim var. Dönersem kaçıncı sınıf olduğuma nasıl bakabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok okula dönersem kaçıncı sınıf olurum kredimde de başka bir şey yazıyor onun altında başka kredi yazıyor çok karışık.

Ben 9.sınıfta aöldeydim 1 sene 2dönem sınava girdim işte alabildiğim kadar ders alıp sonra örgün eğitime geçince 10.sınıf olarak başladım.

Hatta 2 değil 3.dönem sınavına da girmiştim gene de 10.sınıftan başladım. Değişeceğini sanmıyorum 2 sene 3 dönem sınava girdiysen 1 sınıf yukarıda olabilirsin belki. Onun içinde normal sınıfının 2 yaş fazlası falan olman lazım.

Ben 9.sınıfta aöldeydim 1 sene 2dönem sınava girdim işte alabildiğim kadar ders alıp sonra örgün eğitime geçince 10.sınıf olarak başladım.

Hatta 2 değil 3.dönem sınavına da girmiştim gene de 10.sınıftan başladım. Değişeceğini sanmıyorum 2 sene 3 dönem sınava girdiysen 1 sınıf yukarıda olabilirsin belki. Onun içinde normal sınıfının 2 yaş fazlası falan olman lazım.

Ben geçen sene 9. sınıf olarak örgün eğitimdeydim 2. dönem AÖL'e geçtim ve 1 sınava girdim AÖL'e geçince. Şu an örgün eğitime dönsem kaçıncı sınıf olurum?

Ben geçen sene 9. sınıf olarak örgün eğitimdeydim 2. dönem AÖL'e geçtim ve 1 sınava girdim AÖL'e geçince. Şu an örgün eğitime dönsem kaçıncı sınıf olurum?

10. sınıflarla beraber 2. dönemden başlarsın tahminimce ama ben geri döndüğümde beden eğitimden falan sorumluluk sınavına girmiştim. AÖL'de olmadıgı için. Sende bazı derslere girersin herhalde.

AÖL'de 1 dönem okulda da bir dönem oluyor. bu sene AÖL'den hiç sınava girmedin mi?

10. sınıflarla beraber 2. dönemden başlarsın tahminimce ama ben geri döndüğümde beden eğitimden falan sorumluluk sınavına girmiştim. AÖL'de olmadıgı için. Sende bazı derslere girersin herhalde.

AÖL'de 1 dönem okulda da bir dönem oluyor. Bu sene AÖL'den hiç sınava girmedin mi?

Bu yıl hiç girmedim ama kredim 76 okula dönersem kaçıncı sınıf olacağım ortalamam kaç olacak.

10. sınıf olursun tahminimce kendi tecrübemi anlatıyorum çok bir bilgim yok kusura bakma ortalama falan bilemeyeceğim yanlış bilgi olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı