Açık öğretimden örgüne geçiş yapılır mı?

Neekoli

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu sene 29 Mart'ta açık eğitime geçmiştim. Bu sene 10.sınıfa geçeceğim nakil işlemini nereye yapacağım? Veya yapabilir miyim? Tarihler geçti mi?

Hocam kusura bakmayın ama bende dönem başı açığa geçeceğim, sorun olmazsa nasıl geçtiğinizi nereye ne götürdüğünüzü vs. yazabilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın ama bende dönem başı açığa geçeceğim, sorun olmazsa nasıl geçtiğinizi nereye ne götürdüğünüzü vs. yazabilir misiniz?
hatırladığım kadarıyla en yakın açık eğitim kuruluna gittim. veya ilçe emniyet müdürlüğüne. ailem ile gittiğimde yanımda tc'em, vesikalık fotoğrafı sanırsam sadece bunları istiyolarda. ailen ile gittiğin zaman ordakilere sorarsın. örgünden açığa geçeceğim hangi kata gitmeliyim diye. onlar seni yönlendirdikten sonra adama vesikalık ile tc ni veriyorsun. adam sana ders kitapları veriyor sınava çalışman için. sonrasında hal oluyor.

sanırım ebet gecıs oluyordu donem basında
peki ya geçiş oluyorsa tekrar ilçe emniyet müdürlüğünemi gideceğim? gideceksem de ne ile gideceğim. dilekçe kağıdı hangi site de? orda mı veriyolar? :D

Hocam Emniyet Müdürlüğü ne alaka? Halk Eğitim merkezi var her mahallede. Onlara gidin vesikalık ve kimlikle hallediyorlar 2 dakikada.

Hocam Emniyet Müdürlüğü ne alaka? Halk Eğitim merkezi var her mahallede. Onlara gidin vesikalık ve kimlikle hallediyorlar 2 dakikada.
tam hatırlamadığımı söyledim..

peki ya aolden örgüne nasıl geçeceğim

tam hatırlamadığımı söyledim..

peki ya aolden örgüne nasıl geçeceğim
İstediğiniz okula gidip dilekçe vermeniz gerekiyor öğretim yılının başında.

Yeni konular

Geri
Yukarı