Açık Parfüm Önerisi

ademadem

Centipat
Merhaba bu konu altında kullandığınız kokusu güzel, kalıcı açık parfüm varsa yazar mısınız herkes faydalansın. Herkes kalıcılık koku yönünden değerlendirme yapsın ve en iyi açık parfüm markaları hangisi? Bargello, D&P, David Walker, Eyfel, Loris,
Benim kullandığım parfümler kodları ile şöyle;
Eyfel M57: Kokusu güzel ama kalıcı değil.
Farmasi Che: Kesinlikle önermem.
Bargello 561 Paco Rabanne Invictus: Koku muhteşem kalıcılık memnun etmiyor
Bargello 685 Versace Eros: Kokusu güzel kalıcılık yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parfüm koleksiyonum vardı, ara sıra kullandıklarım vardı listedekilerin.
Emporio Armani Stronger With You,
Acqua Di Gioia (Giorgio Armani bu da) ,
Tom Ford- Tuscan Leather,
Calvin Klein- Euphoria,
Valentino Uomo (Viski şişesi gibi, kokusu ağır ve kalıcı),
Tom Ford- Black Orchid,
Chanel Bleu,
Creed Aventus,
Versace Pour Homme,
By Kilian Imperial Tea
Şu an için aklıma gelenler bunlar özellikle kalıcı olanları yazmaya çalıştım. Birkaçının kokusu hafif ancak kalıcı. Çoğu ise ağır kokulu parfümler. Şu an aklımda yok ama ileride 0-150 bütçe arası bir koleksiyon var aklımda.

Calvin Klein- Euphoria,
Tom Ford- Black Orchid,
Chanel Bleu,
Creed Aventus,
Versace Pour Homme,
By Kilian Imperial Tea
Şu an için aklıma gelenler bunlar özellikle kalıcı olanları yazmaya çalıştım. Birkaçının kokusu hafif ancak kalıcı. Çoğu ise ağır kokulu parfümler. Şu an aklımda yok ama ileride 0-150 bütçe arası bir koleksiyon var aklımda.
Orjinal olarak mı aldınız yoksa bargello eyfel gibi açık parfüm satan yerden mi ?

Calvin Klein- Euphoria,
Tom Ford- Black Orchid,
Chanel Bleu,
Creed Aventus,
Versace Pour Homme,
By Kilian Imperial Tea
Hocam malum halk arasında 20-70 skalasında satılan bilindik parfümler var ve 5 gün kalıcı diye iddia edip 15 dakikada uçan parfümlerden bıktım. Gerçekten insanları kandırıyorlar. Bu bağlamda orjinal ve marka parfüme para verilmesi gerektiği düşüncesine kaptırdım kendimi biraz. Önerilerin nedir? Tabii ki uçuk fiyat olsun istemeyiz nihayetinde ama parfüm güzel olmasının yanı sıra kalıcı olması çok elzem. Bazı kişilerde(özellikle bayanlarda) birtakım parfümler kişinin, gerçekten geçtiği yerlerde dahi dakikalarca kalabiliyordu. Bu etkide bir parfüm bulsam. :)

Hocam malum halk arasında 20-70 skalasında satılan bilindik parfümler var ve 5 gün kalıcı diye iddia edip 15 dakikada uçan parfümlerden bıktım. Gerçekten insanları kandırıyorlar. Bu bağlamda orjinal ve marka parfüme para verilmesi gerektiği düşüncesine kaptırdım kendimi biraz. Önerilerin nedir? Tabii ki uçuk fiyat olsun istemeyiz nihayetinde ama parfüm güzel olmasının yanı sıra kalıcı olması çok elzem. Bazı kişilerde(özellikle bayanlarda) birtakım parfümler kişinin, gerçekten geçtiği yerlerde dahi dakikalarca kalabiliyordu. Bu etkide bir parfüm bulsam. :)
Çok pahalı olmayacak 2-3 önerim var istersen deneyebilirsin.
Nikos Sculpture Homme,
Avon Free,
Calvin Klein In2u,
Calvin Klein gibi markalı parfümlerin indirimlerini kaçırmayın. Watsons gibi yerlerde satılıyor. 500 TL'den 150 gibi fiyatlara düşenler görmüştüm.
İstersen uğra Zara gibi yerlere hoşuna gidecek uygun fiyatlı parfüm bulabilirsin.

Kodunu unuttuğum bir Eyfel parfüm kullanıyordum. Sonra yine adını unuttuğum bir Axe parfüme geçmiştim. Şimdi Slazenger yeşil olan parfümü kullanıyorum. Kalıcılığından memnunum. Fiyat olarak saçma fiyatlarda mevcut internette. Daha dün sipariş verdim, Gratiste 85 TL idi, Hepsiburada da 37 TL. Hemen bitmiyor bir şişesi gayet uzun süre götürüyor beni. Tahminimce bu süre 4-5 ay. Açık parfüm değil fakat kullanım süresi ve fiyat olarak uygun gördüğüm için belirtmek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı